شیرآلات میرآب تهران

شیرآلات میراب تهران

شیرآلات میراب توسط مهندس مرتضی توجه موسس گروه صنعتی میراب فعالیت خود را از سال 1358 در یک کارگاه 350 متری استیجاری حوالی میدان آذری تهران و تحت نام فرمینکار آغاز نمود.

فعالیت فرمینکار با طراحی و ساخت انواع مدل های قطعات صنعتی (قالب سازی صنعت ریخته گری) از قبیل ژاکت سیلندر لوکوموتیو راه آهن، پوسته سیلندر موتور های درمن دیزل، قطعات چدنی انواع پمپ های سانتریفوژ، جریان محوری و شناور، چدنی اگزوز انواع خودروها و انواع قطعات حساس مورد نیاز صنعت خودرو و صنایع دیگر آغاز شد.

خرید شیرآلات میراب

 

از سال 1361 واحد ریخته گری با کوره های دوار گازوئیلی برای تولید قطعات چدنی با مدل های ساخته شده جهت توسعه فضای کار و ارائه بهتر به مشتریان ایجاد گردید.

از آنجایی که طبق قانون کلیه واحد های صنفی که از کارگاه به کارخانه تبدیل می شوند می بایست خارج از محدوده 120 کیلومتری شهرهای بزرگ فعالیت کنند، جهت حمایت از کارگاه فرمینکار در سال 1362 وزیر وقت صنایع سنگین طرح ادامه فعالیت صنعتی این شرکت در تهران را در هیات وزیران مطرح نموده که به دلیل اهمیت ویژه و اولویت فعالیت این شرکت، استثنائاً مجوز ادامه و توسعه فعالیت صنعتی صادر گردید.

شرکت فرمینکار با نام جدید میراب عزم راسخ شرکت را برای پیوند همکاری با صنعت آب و فاضلاب کشور نشان داد و ضمن ایجاد ارتباط با شرکت های صاحب نام صنعت شیر سازی دنیا و کسب تجارب و فن آوری آنان، ساخت اولین سری شیرهای پروانه ای را با کیفیت مطلوب و برابر با استانداردهای بین المللی آغاز کرد.

در سال های بعد از آنجایی که نتایج بررسی های میدانی به کارگیری و استفاده از تجهیزات هوشمند در صنعت آب نشان از بهبود روش ها و افزایش سطح کمی و کیفی بهره برداری از تاسیسات صنعت و از جمله شیرآلات آب را در برداشت شرکت میراب با برقراری ارتباط با بزرگان صنعت اتوماسیون جهان توانست گام موفق دیگری در این مسیر بردارد و با تامین عملکرد های برقی مدرن ساخت گروه بزرگ صنعتی AUMA آلمان، عملکرد های هیدولیک با تجهیزات ساخت شرکت HAWA و Rexroth آلمان و عملکرد های بادی ساخت Festo آلمان خدمت دیگری را به صنعت آب میهن عزیزمان ارائه نمود.

قیمت شیرآلات میراب

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *