شیرفلکه فاراب اصل|قیمت جدید شیرالات فاراب منا

کمی در مورد شیرفلکه فاراب اصل

در مسیر خطوط لوله هایی که نیاز دارند به صورت کامل باز باشند و یا به صورت کامل بسته باشند از شیرفلکه استفاده می کنند به طور کلی می توان گفت به منظور قطع و وصل کردن جریان سیال شیرفلکه به کار گرفته می شود.

شرکتهای متعددی به تولید شیرفلکه پرداخته اند که بزرگترین و معتبرترین آنها فاراب می باشد.

این مجموعه برای اولین بار درایرلن موفق شد شیرآلات چدنی را در سال 1365 تولید نماید.

شرکت فاراب در شهرهشتگرد قرار گرفته که توسط مدیرانی توانمند که حساسیت زیادی نسبت به شرکت و تولیدات خود دارند اداره می شود.

از استراژدیهای مدیران فاراب استخدام نیروهای کاری که دارای مدارج بالای دانشگاهی هستند و استفاده از ماشین آلات مدرن و تجهیزات پیشرفته می باشد، تمامی موارد در خط تولید از بهترینها می باشند به طوری که امروزه شیرآلات فاراب با نام کیفیت برتر شناخته می شوند.

کیفیت شیرآلات فاراب براساس استاندارد بین المللی ISO9001 2008 می باشد به همین دلیل می توان با انتخاب برند فاراب، یک خرید مطمئن را انجام داد.

مدلهای مختلف شیر فلکه فاراب اصل

  • شیرفلکه کشویی فاراب زبانه لاستیکی (اورینگی) یا (o-Ring Type)
  • شیرفلکه کشویی فاراب زبانه فلزی (رینگ برنزی) یا (Bronze Sealing ring)
  • شیرفلکه کشویی فاراب زبانه فلزی (گرافیتی) یا (Graphite Packing)
  • شیرفلکه کشویی فاراب زبانه فلزی (رینگ استیل) یا (Steel Sealing Ring)

توجه به نقشه لوله کشی، نوع کاری که شیر باید انجام دهد، حجم شیر، درجه حرارت و فشار، مواد سازنده شیر، سیستم محرکه راه اندازی، هنگام به کارگیری این محصولات الزامی می باشد.

شیر فلکه فاراب اصل دارای دو محور ثابت و متحرک می باشد که هر کدام ویژگیهای منحصربه فردی دارند.

  • شیرفلکه محور ثابت

یکی از دلایلی که شیرفلکه محور ثابت دچار آسیب کمتری می شود قرار گرفتن محور در خارج از بدنه می باشد، اما به دلیل اینکه شیرفلکه در تماس با آب می باشد احتمال خوردگی در آن وجود دارد.

شیرفلکه فاراب اصل
شیرفلکه فاراب اصل
  • شیرفلکه محور متحرک

زمانی که فلکه چرخانده می شود محورشیر به همراه دیسک بالا و پایین می شود که در این حالت می توان با دیدن موقعیت محور باز یا بسته بودن شیر را تشخیص داد، که در نوع محور ثابت به دلیل اینکه موقعیت محور تغییر نمی کند این امکان وجود ندارد.

در صورت نیاز به هریک از مدلهای شیرفلکه  فاراب اصل می توانید آن را ا سایت رسمی فاراب به صوتا آنلاین و یا ازطریق نمایندگیهای فاراب باگارانتی وخدمات پس از فروش تهیه نمایید.

در سایت ما به نشانی www.avalve.ir سایر محصولات و تولیدات شرکت فاراب را می توانید مشاهده نمایید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.