شیرفلکه فاراب فنا

شیرفلکه فاراب فنا

از تولیدات برتر و پرفروش شرکت فاراب شیرفلکه می باشد که با سطح کیفیتی بالا با مدلهای مختلف به بازار ایران عرضه می گردد.

شرکت فاراب به اندازه ای در تولیدات خود توانا عمل کرده که امروز توانسته کشورمان ایران را در دارا بودن شیرآلات متعدد خودکفا سازد.

این مجموعه همچنان در تلاش است تا سبد محصولات خود را گسترده تر و متوع تر سازد تا بتواند نیاز مشتریهای خود را با توجه به شناخت و درک خواسته هایشان تامین نماید.

انواع شیرفلکه فاراب فنا

  1. شیر کشویی اورینگی برند فاراب سایز 2/1 2 اینچ PN16
  2. شیر کشویی اورینگی برند فاراب سایز 6 اینچ PN10
  3. شیر کشویی زبانه لاستیکی برند فاراب سایز 8 اینچ PN16

شیر فلکه در خطوط لوله هایی به کار برده می شود که بخواهند جریان سیال را به طور کامل باز و یا بسته کنند، از ویژگیهای بارز شیرفلکه فاراب فنا دارا بودن افت فشار پایین در طول لوله می باشد به همین دلیل در خطوط  لوله هایی که دارای طول زیاد هستند به کار برده می شود.

چگونگی عملکرد شیرفلکه فاراب فنا

زمانی که  بندآور یا کشو (gate) به سمت بالا می رود در نتیجه از مسیر جریان سیال خارج می شود و بدون هیچ گونه مقاومتی اجازه عبور سیال را می دهد.

اما زمانی که کشو یا بندآور به پایینترین نقطه هایت شود، تغییر مسیر و تصادم با کشو اتفاق می افتد و باعث می شود جریان با افت فشار رو برو شود و در نهایت قطع گردد.

اتصالات شیرفلکه فاراب فنا به وسیله فلنج و پیچ و مهره انجام می گیرد که برای ممانعت از وجود نشتی  بین لوله فلنج شیر لائی، آب بندی انجام می شود.

برای انتخاب نوع شیرفلکه فاراب فنا باید به چند نکته توجه شود.

  • نقشه لوله کشی
  • نوع کاری که شیر باید انجام دهد.
  • حجم شیر
  • درجه حرارت و فشار
  • مواد سازنده شیر
  • سیستم محرک راه اندازی شیر

شیر فلکه فاراب فنا برای سیالهای آب سرد و گرم، فاضلاب، روغن، هوای فشرده، تاسیسات حرارتی برودتی، آب و فاضلاب، تاسیسات صنعتی و… کارایی دارد که  مطابق با استانداردهای ملی  و بین المللی تولید می گردد.

قیمت شیرفلکه فاراب فنا

شیرآلات با کیفیت فاراب را می توانید از نمایندگیهای فاراب در شهر خود تهیه نمایید و همراه با خریدتان گارانتی و خدمات پس از فروش را دریافت کنید.قیمت شیرآلات فاراب با توجه به کیفیت بالایشان بسیارمقرون به صرفه هستند.

در سایت ما به نشانی www.avalve.ir سایر محصولات و تولیدات شرکت فاراب را می توانید مشاهده نمایید.

شیرفلکه فاراب فنا
شیرفلکه فاراب فنا
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.