شیرفلکه SITCO|شیرفلکه کشویی سیتکو

ساختار کلی شیرفلکه SITCO:

شیرفلکه ها وظیفه قطع و وصل و تنظیم جریان سیالات را بعهده دارند. که شامل شیر فلکه های مورد استفاده در صنعت و تاسیسات و مکانیکی می باشند. شیر فلکه های مکانیکی در موتورخانه ها استفاده می شوند و از نوع شیرهای دروازه ای، شیرهای یکطرفه(انواع برنجی و چدنی) و کف فلزی در سایزهای مختلف می باشند.

شیرفلکه های صنعتی با تنوع جنسی برنجی، چدنی، آلومینیومی، پلیمری و … تقسیم بندی می شوند. و از نظر نوع اتصال به انواع ، جوش پلاستیک، رزوه ای،  فنچی و جوشی تقسیم می شوند.

از نظر نوع عملکرد به انواع شیرفلکه مکانیکی با تنظیم دستی و یا اتوماتیک و از نظر سیستم عملکرد به انواع برقی و مکانیکی تقسیم می شوند.

شیرفلکه سوزنی سیتکو

شیر فلکه سوزنی SITCO

جهت باز و بسته شدن جریان اب از یک میله مخروطی یا صفحه گرد بهره می برد. شیر فلکه سوزنی SITCO اغلب برای کنترل شدت جریان و میزان عبور جریان استفاده می شود.

 

ساختار شیر فلکه سوزنی SITCO

جریان آب از سمتی وارد شده و از سمت دیگر خارج می شود و جهت جریان آب بر روی شیر فلکه با فلشی مشخص شده است.

صفحه باز و بسته کننده شیر به صورت افقی درون شیر قرار گرفته و ورودی سیال باید از سمتی باشد که سیال به زیر صفحه برخورد کند به همین علت شیر فلکه های سوزنی قابلیت تنظیم کردن سیال را دارد و برای کنترل دبی و جریان کارایی بالایی دارند.

در ساختار شیر سوزنی سیتکو یک قسمت مخروطی شیبه سوزن در انتهای میله اصلی شیر به جای دیسک قرار دارد که باعث ته نشینی کنتر سیال در شیر می گردد.

فروش شیرالات برنجی سیتکو

 

شیر فلکه کشویی SITCO

در صنایع تاسیساتی آب، سیستمهای آبیاری، روغن و گازوئیل، شبکه آبرسانی، صنایع تانکرسازی، شبکه های نفت ، مواد شیمیایی، صنایع ساختمان، پنوماتیک و هیدرولیک قابل استفاده است.

در سیستم فورجینگ فاصله بین مولکولی تا حد ممکن کم شده و مقاومت بدنه بالا رفته است. در نتیجه تحمل فشار کار بالا رفته است.

براساس  استاندارد ملی از جنس برنج فورج پذیر تولید شده ، مشخصت آن مطابقه استاندارد EN-ISO-228 و فرم اصلی دنده ها از نوع اینچی می باشد.

 

اجزاء تش

قیمت انواع شیرالات کشویی سیتکو

کیل دهنده شیر فلکه کشوییSITCO:

بدنه فلزی

میله انتقال دهنده

زبانه فلزی

فلنج انتهایی

 

شیر فلکه طرح کیتز و سیم SITCO

شیر فلکه طرح کیتز و سیم                                                             Gate Valve
مواد تشکیل دهنده Body and all of the inner components:

Made from high quality brass

Material
Hand wheel:

Made from aluminum with epoxy coating

Hand wheel:

Made from with epoxy coating

نوع تولید Hot forged for all sizes even 4” Production Method
مقاومت فشار Max 20 bar Pressure Resistance
مقاومت دمایی 0to +120 Temperature Resistancce
سایز 1/2” to 4” Size
کاربرد Water and Oil Usage
استاندارد ISO 228(BSP) Standard

 

شیر گازی SITCO

SITCO از جمله شرکت های شیر گاز می باشد اولین و بزرگترین تولید کننده انواع شیرآلات گازی خانگی و شیر و گاز SITCO چین و شیرگازی استاندارد گازی سیتکو چین می باشد که شیر گازی توسط جمعی از مهندسان عرصه صنعت و با هدف تامین نیاز مصرف کننگان و خرید و فروش شیر گازی SITCO و صادرات به کشورهای منطقه در شهر پکن تاسیس گردید

 

ساختار شیر گازی SITCO

با مجراهای داخلی کروی شکل جهت قطع و وصل جریان گاز مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع شیر گازی: شیرهای با والو گازی دسته اهرمی، شیرهای با والو دسته خروسکی و شیرهای با والو قفل شونده و شیرهای کپسول دار

شیرهای با والو یک توپی در ساختار خود دارند که جریان سیال با چرخش دسته شیر قطع یا وصل می گردد برای قطع جریان سوراخ توپی به صوت عمود بر مسیر جریان قرای می گیرد. و برای وصل نمودن جریان دسته روی ساقه شیر در جهت خلاف چرخانده تا توپی از حالت عمود خارج شود و اجازه ورود جریان را دهد

ماده تشکیل دهنده دسته و بدنه شیر از نوع برنج منگنز است سایزهای استاندارد شیر گازی شامل سایز 8/3, 4/1, 2/1, 1*4/1, 2*2/1, 1*2/1 ,3 , 4 می باشد

 

شیر غیر گازی SITCO

یکی دیگر از محصولات با کیفیت شرکت SITCO  می باشد که این نوع شیر برای سیال غیر گازی استفاده می شود در شیر غیر گازی سیالاتی شبیه به آب، و دیگر مایعات جریان دارند

 

ساختار شیر غیر گازی SITCO

از جنس برنجی و با اتصالات توپی می باشد. و جایگزین بسیار مناسبی برای شیرالات فلکه ای بوده و در صنعت و ساختمان کاربرد دارد. در ورودی آب منازل به داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. و در سایزهای 4,3,2*1/2, 2, 1*1/2, 1*1/4, 1, 3,4, /2  با فاشر کاری PN16 و به شکل اتصال دنده ای بوه و از دوام و عمر بالایی برخوردار می باشد.

همان طور که گفته شد جنس بدنه شیر غیر گازی SITCO از برنج فورج شده بوده و توپی داخل آنها از جنس برنج با آبکاری گالوانیزه می باشد. به همین سبب مقاومت بالایی در برابر خوردگی و پوسیدگی دارد.

 

Incoming search terms:

 • شیر فلکه SITOC
 • ساختار شیر فلکه SITCO
 • جنس شیر فلکه
 • شیر فلکه سوزنی
 • ساختاز شیر فلکه سوزنی
 • شیرفلکه کشوی SITCO
 • جنس شیر فلکه کشویی
 • شیر فلکه کیتز و سیم SITCO
 • شیر گازی و غیر گازی
 • ساختار شیر گازی SITCO
 • ساختار شیر غیر گازی SITCO
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 4.2]

2 دیدگاه برای “شیرفلکه SITCO|شیرفلکه کشویی سیتکو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.