شیرگازی عالی شیر77فروش شیرگازی عالی شیرلیست قیمت جدیدشیرگازی عالی شیر

مجموعه شیرآلات گازی عالی شیر ضمن دارا بودن مجوز استاندارد ملی ایران و تایید شرکت ملی گاز ایران و استاندار (DVGW) آلمان و گواهینامه ایزو و همچنین گواهینامه استاندارد نظام مدیریت کیفی، زیست محیطی و استاندارد اتحادیه اروپا، با توان تولیدی بالا انواع شیرهای بال والو و اجاق گاز را تولید و در سطح کشور عرضه می نماید. عمده ترین مواد اولیه مصرفی برای کلیه محصولات شرکت آلیاژ برنجی MS58 قابل عمل در مصارف فورجینگ می باشد. آلومینیوم با درجه خلوص 99.9 % که در بخشی از تولیدات مورد استفاده است.

شیرگازی عالی شیر

شیر گازی و کاربرد آن:

شیر گازی جهت قطع و وصل جریان گاز با مجراهای داخلی کروی شکل مورد استفاده قرار می گیرد. شیر گازی دارای انواع مختلفی می باشد از جمله: شیرهای کپسول گاز، شیرهای بالوالو گازی دسته اهرمی، شیرهای بالوالو دسته خروسکی و شیرهای بالوالو

شیرقفلی عالی شیر

این نوع از شیرها یک توپی در ساختار خود دارند که با چرخش دسته شیر جریان سیال در لوله را قطع یا وصل می نماید. برای قطع جریان ، سوراخ توپی بایستی به صورت عمود بر مسیر جریان قرار گرفته و برای وصل نمودن مجدد بایستی دست روی ساقه شیر را در جهت خلاف چرخاند تا توپی از حال عمود خارج شده و اجازه ورود به جریان را بدهد. در حالتی که دسته گاز به صورت نیمه بسته قرار گیرد توپی در موقعیت نیمه باز قرار می گیرد و موجب می شود تا جریان آشفته ای در شیر ایجاد شود. برای باز و بسته کردن شیر بایستی دسته آن را به اندازه یک قوس 90 درجه تغییر دارد.

برای تولید این قطعات با کمک اره برقی اتوماتیک شمش برنجی در طولهای متناسب بریده شده و از طریق روش پرس و فورج قطعات بریده شده برنجی فرم داده می شود.

فورج شامل حرارت دهی برای فرم دادن اولیه می باشد بعد از فرآیند فرم دهی قطعات تمیز  کاری و پلیسه گیری  می شود. بعد از آرایش قطعات با پاشیدن ماسه به قطعات آنها را براق می کنند برای تولید هریک از قطعات نیاز به تراشکاری انتهایی است که توسط ماشین های تراش پیشرفته هر کدام از قطعات مورد نیاز در شیرهای گاز تهیه و تولید می گردند.

کارخانه شیرگازی عالی شیر

شیر گازی 1 عالی شیر

برای تولید این قطعات با کمک اره برقی اتوماتیک، شمش برنجی در طول های متناسب را بریده و سپس از طریق روش فورج و پرس قطعات برنجی بریده شده فرم داده می شوند.

 

شیر گازی 2/1 عالی شیر

آلیاژ برنج مورد استفاده در تهیه بدنه و دسته شیر از نوع برنج منگنز، A است و ماده تشکیل دهنده بدنه شیر گازی 77 ، درپوش، توپی، توپی درپوش، ساقه و دستگیره از برنج می باشد.

 

شیر گازی 4/3 عالی شیر

در ساختار این نوع شیر گازی فلزات مختلفی به کار رفته اند که برنج به میزان 58/5 درصد مس، 1/4 آهن، 39 درصد روی، قلع 1 درصد و منگنز 0/1 درصد وجود دارد.

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *