شیر آلات بهداشتی سیتکو

شیرالات سیتکو

شرکت تولیدی سیتکو یکی دیگر از شرکت های تولیدی در زمینه تولید شیرالات می باشد.این شرکت در سال 1376 با کمک مشاوران زبده بنا نهاده شده و توانسته محصولات با کیفیتی را در انواع مختلفی راهی بازار کند.شرکت تولیدی سیتکو دارای نشانه استاندار ملی نیز می باشد.محصولات این شرکت در حال حاضر با تولیدات خارجی در حال رقابت هستند.محصولات این شرکت شامل:شیرالات صنعتی، شیرالات بهداشتی، شیرالات ساختمانی، شلنگ، پی وی سی، سینک، اتصالات و لوله ها می باشد.

خرید شیرآلات سیتکو

شیرالات سیتکو

صنعت شیرالات با پیشرفت روز افزونی که داشته توانسته نقش خود را در واحد های مسکونی و تجاری افزایش دهد.امروزه فروانی شیرالات را در دور و اطراف خود می توان مشاهده کرد.کارخانه ها و تولیدات فروانی مشغول به تولید این محصول پرطفدار هستند.

به طور کلی شیرالات مجموع از قط و صل کننده هایی هستند که برای مهار جریان لوله ها مورد استفاده قرار می گیرند همچینین شیرالات پیشرفته توانایی مخلوط کردن اب های سرد و گرم و جلوگیری از حدر رفتن اب را نیز دارا می باشند.

شیرالات در انواع مختلفی از قبیل:شیرهای ساده، شیرهای پدالی، شیر های اهرمی،و…تولید و راهی بازار می شوند که در ادامه به شرح مختصر انها می پردازیم

قیمت شیرآلات سیتکو

شیرساده

منظور از شیر ساده شیری است که فقط عمل قطع و وصل کردن جریان اب را بر عهده دارد و فاقد توانایی مخلوط کردن اب سرد و گرم می باشد.

 

شیرپدالی

می توان گفت بهترین انتخاب درمیان شیرالات برای مکان های عمومی شیر های پدالی هستند.این شیرها نیازی به برق ندارند و همچنین نتها عمل مخلوط کردن اب سرد و گرم را انجام می دهند بلکه مقاومت بیشتری نسبت به بقیه شیرالات دارند.

 

شیر اهرمی

شیرهای اهرمی در دو مدل  شیر اهرمی دیواری و شیر اهرمی ایستاده تولید می شوند.شیرهای اهرمی ایستاده بیشتر در دستشویی ها و ظرف شویی ها مورد استفاده قرار می گیرند و شیر های اهرمی دیوار بیشتر در حمام کاربرد دارند.شیرهای اهرمی برای تزئین از چراغ های  LED استفاده می کنند که رنگ این چراغ ها با افزایش دمای اب تعقیر می کند.

شیرالات توسط شرکت های تولیدی فروانی عرضه بازار می شودند.یکی از شرکت های تولیدی، شرکت تولیدی شیرالات سیتکو می باشد

قیمت شیرآلات اهرمی خارجی سیتکو

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *