شیر خودکاردریچه ای سیتکو

شیر خودکاردریچه ای سیتکو

یکی از شیرآلات صنعتی شیر خودکاردریچه ای می باشد که توسط شرکتهای متعددی تولید می گردد، ازمیان تولیدکنندگان داخلی که می توان آن راموفق در این مسیر نام برد شرکت سیتکو می باشد، این مجموعه درسال 1376 توسط مدیرانی پرتلاش تاسیس گردید که برای راه اندازی خطوط تولید ازپرسنلی کاربلد و باتجربه دعوت به همکاری نمودند و همچنین ماشین آلاتی مدرن ونوین وتجهیزاتی پیشرفته تهیه کردند.

شیرآلات سیتکو در ایران و چین تولید می گردند که می توان از این حیث آنها را مشابه و هم سطح نمونه های خارجی دانست اما با قیمت پایین تر.

امروزه شرکت سیتکو مفتخر است که توانسته رضایت حداکثری متقاضیان خود را کسب کند و در این مسیر برای موفقیت هرچه بیشتر تلاش نماید تا بتواند به بالاترین فروش خود در بازار شیرآلات برسد.

ابتدا به تعریفی از شیر خودکاردریچه ای سیتکو می پردازیم.

شیرخودکار هیچ کنترل کننده ای بیرون از بدنه ندارد و فقط با فشار سیال راه اندازی می شود و عملکردش به گونه است که آب را فقط از یک سمت عبور می دهد و از سمت دیگرمسیر آن را مسدود می کند تادوباره به درون لوله و سیستم صنعتی ورود نکند.

با یک مثال ساده عملکرد این شیر را برایتان راحتتر توضیح می دهیم.

شیر خودکاردریچه ای بین پمپ و کنتور قرار می گیرد و زمانی که پمپ شروع به کار می کند بافشار سیال دریچه شیر کناررفته وسیال جریان پیدامی کند، حال اگرپمپ خاموش شود و آّب به درون پمپ برگردد سوختگی آن را به همراه دارد، پس برای جلوگیری ازچنین اتفاقاتی ازشیر خودکاردریچه ای استفاده می کنند تا از مسیربرگشت جریان سیال ممانعت به عمل آورد.

قیمت فروش شیر خودکار دریچه ای برنجی سیتکو
شیر خودکاردریچه ای سیتکو

مزیت های شیر خودکاردریچه ای سیتکو

  • دارای افت فشاری کم نسبت به سایر شیرها
  • قابل استفاده در شرایط مختلف (عمودی)
  • تحمل فشار از 6 بار تا 16 بار
  • تحمل دما تا 120 درجه سانتی گراد
  • دارای استادارد ISO228 (BSP)

شیر خودکاردریچه ای سیتکو از آلیاژ برنج تولید می شود، این نوع متریال در تمامی شیرها به صورت قوی عمل کرده و می تواند در برابر دماهای بالا و پایین، پوسیدگی وفرسودگی، چکش خوری وضربه، مقاومت بالایی از خود نشان دهد وبه علت خاصیت ضدمیکروبی به سلامت آب کمک کند.

 

قیمت شیرخودکاردریچه ای سیتکو

با توجه به سایز شیر که بین 1/2 اینج تا 4 اینچ تولید می گردد متفاوت است بااین حال شرکت سیتکو آن را با شایسته ترین قیمت راهی بازارمی نماید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.