شیر خودکار فنری رهانه|شیریکطرفه فنری رهانه|نمایندگی رهانه

شیر خودکار فنری رهانه

از شرکت های داخلی که خیلی زود مورد اطمینان همگان قرار گرفت رهانه می باشد چرا که با تولیدات با کیفیت محصولات خود، اعتماد متقاضیان را جذب نمود و توانست خود را به عنوان برندی معتبر مطرح نماید.

رهانه محصولات متعددی را در زمینه شیرآلات بهداشتی و صنعتی تولید کرده است که یکی از مهم ترین آن ها شیر خودکار فنری رهانه می باشد.

شیر خودکار فنری:

یکی از قطعات مهم لوله کشی در پمپ  شیر خودکار فنری می باشد که باید به صورت جداگانه خریداری شود.

لوله ای که از کنتور آمده داری یک فشار معمولی مثلا 2 اتمسفر می باشد اما زمانی که پمپ را نصب می کنید این فشار بیشتر می شود چرا که پمپهای آب  فشار زیادی از آب را داخل لوله کشی پمپاژ می نمایند.

برای این که تمامی آب پمپاژ شده به یک باره وارد لوله نشود باید بین پمپ و کنتور از شیر خودکار فنری استفاده کنید.

سایز تولیدی شیرخودکار فنری رهانه:

  • 2/1 اینچ
  • 4/3 اینچ
  • 1 اینچ

این نوع شیر که به شیر خود کار 2/1 رهانه نیز معروف می باشد از آلیاژ برنج تولید شده و دارای سوپاپ پلاستیکی می باشد که موجب همسو شدن مسیر آب به صورت دائم شده، به این صورت که از یک سمت آب را جاری می نماید و از سمت مقابل مانع برگشت آب می شود.

قطعات:

دارای درپوش از جنس شمش CuZn39pb2 ،  دارای قطعه اورینگ با جنس N.B.R، بدنه این شیر از جنس شمش CuZn39pb2، دارای زبانه از جنس پلاستیک و لاستیک دار.

شیر خودکار فنری رهانه از یک دریچه تشکیل شده که وظیفه ی باز و بسته کردن مسیر سیال را بر عهده دارد، این دریچه با فشار آب باز می شود و زمانی که این فشار کم تر شود دریچه بسته شده و از برگشت آب جلوگیری می نماید.

موارد استفاده:

شبکه ای آب رسانی شهری، در تاسیسات حرارتی ساختمان، هوای فشرده، پمپها، مصارف صنعتی.

شیر خودکار فنری رهانه

ویژگی ها:

مقاوم در برابر خوردگی و فرسودگی و رسوب پذیری، آب بندی کامل در شرایط افقی، عمودی و زاویه دار، با حداقل فشار سیال بدون صدا بازمی شود.

قیمت:

رهانه در کنار کیفیت بالا قیمت بسیار مناسبی برای محصولات خود در نظر گرفته است، شما عزیزان می توانید برای مشاهده قیمت شیر خودکار فنری رهانه به سایت مجموعه مراجعه نمایید و یا با شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.