شیر خودکار فنری سیم ایتالیا قیمت شیرخودکار فنری سیم ایتالیا

شیر خودکار فنری سیم ایتالیا

به طور کلی شیرآلات خودکار به دو دسته شیر خودکار یک طرفه فنری یا سوپاپی و شیر خودکار یکطرفه دریچه ای یا لولایی تقسیم بندی می شوند که گروه صنعتی CIM ایتالیا با برخورداری از ماشین آلات و تکنولوژی به روز اروپا هر دو گزینه فوق را در سبد محصولات خود جای داده است و با کیفیت بالا در دسترس مشتریان خود قرار داده است.

قیمت شیر خودکار فنری سیم ایتالیا

شیر خودکار فنری با فیلتر استیل سیم ایتالیا با کد شناسایی CIM-30-30Aمنطبق با استانداردهای ISO-9001 و EN-12266-1/2013 تولید شده است.

این محصول را می توان به صورت های عمودی و افقی و مایل نصب کرد و می توان در سیستم های هوای فشرده سیستم ها و جداسازی های خودکار و همینطور موارد زیر مورد استفاده قرار داد:

  • قابل نصب جهت پمپ ها

  • سرویس های بهداشتی و پنوماتیک

  • کولرهای آبی

  • شبکه های سوخت رسانی و هرگونه سیالات غیر خورنده

لیست قیمت شیر خودکار فنری سیم ایتالیا

 بدنه شیر خودکار فنری CIM از فلز برنج میباشد که در برابر رسوبات به خوبی مقاوم است و به صورت پرس گرم با آبکاری نیکل ساخته می شود و کلاهک آن از برنج با پرس گرم و فنر داخلی از جنس استنلس استیل و دریچه داخلی Hostaform و صافی مخصوص از جنس استنلس استیل می باشد.

شیرخودکار یکطرفه می تواند با کمترین فشار موجود کار خود را انجام دهد و افت ناچیزی بر روی انتقال سیال عبوری ایجاد نماید و همچنین بدون صدا و ضربه سیال را از خود عبور نماید و از بازگشت حتی یک قطره از سیال جلوگیری کامل نماید.

بدنه این شیر در برابر 30 بار و دریچه داخلی در برابر 20 بار تحمل می نماید و بر اساس فشار وارده در دمای زیر 10 درجه سانتی گراد تا دمای بالای 110 درجه سانتی گراد مقاومت نماید.

 

[تعداد: 4    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *