شیر رادیاتور گرما فر خرید شیر رادیاتور گرما فر

شیر رادیاتور گرما فر

شرکت ایرانی گرما فر با تولید شیر رادیاتور گرما فر فعالیت خود را در سال 1362 شروع کرده است ، این شرکت با به کار گیری نیرو های متخصص و مجرب توانسته شیر رادیاتور گرما فر را با مواد اولیه مرغوب و با کیفیت بالا تولید نماید . و روز به روز ماشین آلااات خود را جهت ارتقا کیفیت محصولات ،  با استاندارد های جهانی همگام سازد .

یکی از اهداف شرکت گرما فر طراحی و تولید با کیفیت ترین و مرغوب ترین  شیر رادیاتور گرما فر می باشد که همین موضوع این شرکت را در میان رقبای خود برتر نشان داده است .

نوع جنس بدنه شیر رادیاتور گرما فر از آلیاژ برنج بوده که می تواند فشار بالا را تحمل نماید .

چگونگی تولید شیر رادیاتور گرما فر

. با مواد اولیه با کیفیت ایرانی تولید می شود .

. با پرس فورج توو خالی و کوره گزی اتوماتیک و تراش ترانسفر ماشین و مونتاژ دستگاه ترافیک تولید می شود .

. شیر رادیاتور گرما فر با فشار PN 10 یعنی ده برابر تحمل حداقل فشار طراحی وتولید می شود .

یکی از ویژگی های بارز شیر رادیاتور گرما فر این موضوع می باشد که دارای استاندارد ملی ایران بوده  و تنها دارنده استاندارد CE اتحادیه اروپا برای شیر زانوی رادیاتور شوفاژ را به خود اختصاص می دهد .

خرید شیر رادیاتور گرما فر

هم چنین شیر رادیاتور گرما فر دارای گواهی ایزو 9001 بوده که کنترل کیفیت را مدیریت می نماید و دارای ایزو 14001 محیط زیستی نیز می باشد .

کارایی شیر رادیاتور گرما فر

. شیر رادیاتور گرما فر 75 تا 80 درصد حرارت را از طریق جا به جایی طبیعی وارد اتاق می نماید و می تواند تابش را بین 20 تا 25 درصد به هوای اتاق انتقال نماید .

. تنظیم گرمای شوفاژ بر عهده ی شیر رادیاتور گرما فر می باشد به این گونه که  ورود آب گرم و خروج آب گرم را  تنظیم نموده است و نیز شیر پایین رادیاتور برای خروج آب رادیاتور در نظر گرفته می شود .

. شیر رادیاتور گرما فر قطع و وصل جریان و کنترل مقدار جریان آب را انجام می دهد .

جنس شیر رادیاتور گرما فر به شرح زیر می باشد :

. جنس تنه از آلیاژ برنج .

. جنس دسته از پلاستیک .

. جنس پوشش پلاستیکی دسته از نیکل و کروم تشکیل شده است .

اگر شیر رادیاتور گرما فر را به سمت عقربه های ساعت بچرخانیم شیر رادیاتور به طور کامل بسته شده  و مانع از عبور آب می شود و اگر شیر رادیاتور گرما فر را ،  خلاف عقربه های ساعت بچرخانیم ، شیر رادیاتور را باز کرده و جریان آب ادامه پیدا می کند .

شیر رادیاتور گرما فر در قسمت ورودی رادیاتور نصب می شود تا کنترل ورد و خروج را بر عهده بگیرد و هم چنین دارای انعطاف پذیری بالایی می باشد که تا فشار 14 بار را می تواند به راحتی از شیر خارج نماید بدون این که  شیر رادیاتور گرما فر آسیبی ببیند .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.