شیر رادیاتور گرما فر

شیر رادیاتور گرما فر

شرکت ایرانی گرما در سال 1362 فعالیت تولیدی خود را در زمینه تولیدات برنجی در یک کارگاه کوچک شروع و در زمان کوتاهی فعالیت خود را توسعه داد. شرکت ایران گرما به علت دارا بودن کیفیت بالای محصولات خود به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان در زمینه شیر و زانو، شیر هوا، فیلتر گازوئیل رادیاتور محسوب می شود. این شرکت با دارا بودن 40 سال سابقه در زمینه تولیدات محصولات خود موجب پدید آوردن بازاری از  استقبال مشتریان خود گشته است.

از نام های شناخته شده دیگر شیر رادیاتور گرما ، گما فر و گرما اصل نیز می باشد.

شیر رادیاتور محصولی است که حرارت را از طریق جابه جایی طبیعی ( 75 الی 80 درصد ) و تابش ( 20الی 25درصد ) به هوای اتاق منتقل می کند . رادیاتورها ی شوفاژ با ورود آب گرم و خروج آب گرم تنظیم گرمای شوفاژ را انجام می دهد و شیر پایین رادیاتور برای تنظیم خروج آب رادیاتور می باشد سر راه ورود آب گرم رادیاتور شیر مخصوصی به نام شیر رادیاتور نصب می گردد که وظیفه قطع جریان و یا کنترل مقدا جریان آب در رادیاتور هارا به عهده دارد.

خرید شیر رادیاتور گرما فر

شیر رادیاتور شوفاژ به سه دسته تقسیم می شود که شامل شیر سوپاپ دار , شیر ترموستات است که عموما دوشیر استفاده می شود که یک شیر برای ورود آب گرم برای بالای رادیاتور و شیرپایین رادیاتور برای خروج آب گرم رادیاتور تعبیه شده است . در صوتی که گرما از منبع خارجی ( مانند تابش خورشید , افزایش تعداد ساکنین و یا تجهیزات  و لوازم برقی ) به فضا تحمیل شود , دمای اتاق افزایش می یابد و ساکنین مجبور به باز کردن پنجره ها می شوند و این کار باعث مصرف شدن زیاد انرژی می شود . پس برای جلوگیری  از این اتلاف و بهینه سازی مصرف انرژی بهتر است بجای استفاده از شیر دستی رادیاتور از شیر خودکار حرارتی رادیاتور ( شیر ترموستاتی ) استفاده کرد . به وسیله این شیر می توان درجه حرارت را کنترل و تنظیم کرد

جهت نصب رادیاتورهای پنلی و یا آلومینیومی به سیستم لوله کشی گرمایشی از دو نوع شیر ورودی و خروجی استفاده می شود که از لحاظ ظاهری و کاربرد با یکدیگر تفاوت دارند. که هر دو نوع شیر از جمله محصولات پرفروش و با کیفیت شرکت ایران گرما می باشد. و از جمله بهترین انتخاب مصرف کنندگان می باشد.

شیر رفت در بالای رادیاتور نصب و راه اندازی می شود. که تنظیم جریان ورودی آب به رادیاتور را برعهده دارد و شیر های برگشت آب یا شیرهای پایین رادیاتور و یا شیر زانویی میزان آب برگشتی به سمت پکیج و یا موتورخانه را تنظیم می کنند. شیر های پایین در واقع تعبیه شده اند تا به راحتی تعادل دمایی را در رادیاتورها به وجود بیایید.

قیمت شیر رادیاتور گرما فر

بدنه شیر رادیاتور از جنس آلیاژ برنج یکپارچه فورج بوده و سیستم آب بندی فلز بر روی فلز بدون استفاده از قطعات لاستیکی استفاده شده است. این نوع شیر رادیاتور با انواع لوله های فلزی، سبز و چند لایه مورد استفاده قرار می گیرد.

[تعداد: 4    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *