شیر رادیاتور گرما قیمت

شیر رادیاتور گرما قیمت

ایران گرما در سال 1362 تاسیس شد. این شرکت فعالیت های تولیدی خود را در زمینه تولیدات برنجی را با یک کارگاه کوچک شروع کرد و خیلی سریع تولیدات خود را بسط و توسعه داد. داشتن کیفیت بالای تولیدات ایران گرما سبب شده است که این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان شیر و زانو، شیر هوا، فیلتر گازوییل رادیاتور محسوب گردد و بسیاری از کشورهای همسایه از محصولات ایران گرما استقبال می کنند.

قیمت شیر رادیاتور گرما

در حال حاضر ایران گرما یکی از شاخص ترین تولید کنندگان شیر و زانو با کیفیت فوق العاده بالا می باشد که در آینده نزدیک هم جزء صادر کنندگان شیرآلات ایرانی به بازارهای بین المللی قرار می گیرد و در حال زیرساخت های انجام این امر می باشد. شیر زانوی رادیاتور گرما که مورد علاقه اکثر تکنسینها و مجریان محترم لوله کشی می باشد از تولیدات قابل قبول این شرکت می باشد که با قیمت رقابتی در حال عرضه به مصرف کنندگان محترم می باشد.

شیر رادیاتور بهمراه زانویی رادیاتور بر روی هر دستگاه رادیاتور مورد نیاز است. در این مدل شیر رادیاتور بدنه از جنس آلیاژ برنج یکپارچه فورج بوده و سیستم آب بندی فلز بر روی فلز بدون استفاده از قطعات لاستیکی استفاده شده است. دسته شیر زانو رادیاتور از پلاستیک مرغوب با مقاومت بلا در مقابل حرارت و شکنندگی تهیه شده است. این نوع شیر رادیاتور با انواع لوله های فلزی، سبز، و چند لایه مورد استفاده قرار می گیرد.

شیر رادیاتور گرما در یک عملیات ماشین کاری با پیشرفته ترین دستگاه های اتوماتیک همانند ترانسفر تولید می شود و جهت مقاومت بیشتر سیستم آب بندی فلز بر روی بدنه آن اعمال شده است. به دلیل بالا بودن قطر دهانه خروجی آب بازده حرارتی سریع و بالا ایجاد می گردد و دارای پوشش محافظ دسته جهت جلوگیری از آسیب دیدگی می باشد. شیر و زانو ایران گرما دارای طراحی زیبا و کم نظیری در دسته و بدنه است و در فرایند تولید آن برای اولین بار علاوه بر دسته اصلی روکشی از بهترین مواد مصرفی روی دسته کشیده شده است تا علاوه بر آن که در هنگام نصب شیر آسیبی به آن نرسد. زیبای ظاهری شیر را نیز بالا ببرد. توجه داشته باشید که برای هر بلوک رادیاتور آلومنیومی یا رادیاتور پنلی یک دست شیر و زانو لازم است.

لیست قیمت شیر رادیاتور گرما

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *