شیر رادیاتور گرما

شیر رادیاتور گرما

گروه تولیدی ایران گرما در زمینه تولید محصولات برنجی فعالیت دارد این شرکت  در سال 1362 شروع به فعالیت کرد  که از مهمترین محصولات این شرکت انواع شیر رادیاتور می باشد که به دلیل دارا بودن از کیفیت بسیار بالا از اعتبار بالایی در بین مصرف کنندگان این حوزه می باشد که توانسته است بخش قابل توجه ای از بازار را کسب نماید.

در حال حاضر ایران گرما از جمله برترین تولیدکنندگان شیر و زانو با کیفیت بسیار بالا بوده و در حال برنامه ریزی برای صادرات محصولات خود به کشورهای دیگر می باشد. از اهداف مهم این گروه صنعتی کسب رضایت مشتریان، رعایت استاندارد اعلان شده، ایجاد تنوع، تحویل به موقع و قیمت مناسب می باشد. همچنین شیر رادیاتور گرما در کشور عزیزمان به عنوان برترین شیر رادیاتور شناخته می شود.

خرید شیر رادیاتور گرما

از نام های شناخته شده دیگر شیر رادیاتور گرما ، گما فر و گرما اصل نیز می باشد.

ساختار شیر رادیاتور گرما

جنس تنه شیر رادیاتور گرما از آلیاژ برنج جنس دسته از پلاستیک و نوع پوشش آن از نیکل-کروم می باشد.

به طور معمول سه نوع شیر برای رادیاتور وجود دارد که البته همواره برای نصب این شیرها تنها به دو عدد از این شیرهای رادیاتور شوفاژ نیاز می باشد.

شیر های سوپاپ دار که در بالای رادیاتور های شوفاژ نصب می گردد همانند سایر شیر ها و یا والوها می باشد که تنها به منظور تنظیم جریان ورودی آب به رادیاتور مورد استفاده قرار می گیرند. با کم کردن این شیرها ورودی آب به رادیاتور کمتر می شود و در نتیجه گرمای رادیاتور هم کمتر می گردد و به نوعی دمای خروجی رادیاتورها را تنظیم می کنند

قیمت شیر رادیاتور گرما

شیرهای برگشت آب در رادیاتور ها اغلب در زیر شیر اصلی ورودی رادیاتور شوفاژ نصب می شوند. وقتی آب ورودی به رادیاتور شوفاژ و خروجی آن محدود باشد نیروی آب بیشتری در مدار گرما باقی می ماند و اگر احیاناٌ رادیاتوری در فاصله دورتر نصب شده و قادر به گرم شدن نباشد و در ساختمان وجود داشته باشد. با کم کردن فشار ورودی و خروجی در همه رادیاتور ها بهتر می توان گرمایش آنها را تنظیم نمود.بنابراین  شیر زانویی رادیاتور تنظیم خروجی و تعادل در سیستم گرمایش منزل و یا محیط کار شما می باشند و نقش مهمی در گرمایش و میزان ثبات گرمایش را بر عهده دارد.

 

[تعداد: 4    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *