شیر شبکه کیزایران

یکی از شرکت های مورد اعتماد و پیش رفته ای که دارای تولیدات استاندارد و بهداشتی است , شرکت کیز ایران است که  از سال 1363 به عنوان اولین تولید کننده شیر شبکه به تولید و راه اندازی انواع محصولات مدرن و پیشرفته می پردازد . این برند تواسته است طی تلاش های مستمر و بی وقفه جزو برترین تولید کنندگان شیر الات ساختمانی در صنعت مدرن قرار بگیرد .

قیمت شیر شبکه کیزایران

شیر شبکه یکی از محصولات کیز ایران است که بسیار پر کاربرد و پر فروش است که در سایز های مختلف تولید می شود . شیر شبکه ها به صورتی تولید شده اند که با یک چهارم دور به راحتی  باز و بسته می شود . شیر شبکه از تجهیزاتی است که به روی کمربند انشعاب نصب می شود و برای قطع و وصل کردن جریان اب در حین نصب یا تعمیر و نگهداری شیر انشعاب مشترکین  به کار برده می شود . شرکت کیز ایران با استفاده از استاندارد AWWA-C800 ( انجمن اب و فاضلاب امریکا ) توانسته است به طراحی و تولید این محصولات بپردازد . بدنه و مغزی شیر شبکه کیز ایران از جنس برنز ساخته شده است . شیر شبکه کیز ایران در خارج ملک مشترک , مدفون نصب شده به روی کمربند متصل به لوله انتقال اب قابل نصب و راه اندازی خواهد بود . یک نکته ای که بسیار حائز اهمیت است , این است که برای باز و بسته کردن شیر شبکه کیز ایران , باید مهره ته شیر نخست  باز شود و بعد ضربه کوچکی به قسمت انتهایی نری شیر زده شود و بعد از باز کردن شیر مجددا مهره را بسته شود  و اینکه باید فراموش نشود که شیر از سمت آچار خور به کمربند متصل می شود . از مزایای شیر شبکه کیز ایران می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • مقاومت شیر شبکه کیز ایران در برابر خوردگی و فرسودگی
  • مقاومت شیر شبکه در برابر رسوب گیری
  • بی صدا بودن هنگام باز و بسته شدن شیر شبکه کیز ایران

این محصول توسط برند کیز ایران در سایز های مختلف مطابق با استاندارد ذکر شده تولید شده است و مشتریان می توانند با اگاهی کامل به خرید این محصول پر کاربرد بپردازند .

خرید شیر شبکه کیزایران

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *