شیر شلنگی ساچمه ای 1/2 خرید شیر شلنگی ساچمه ای 1/2

شیر شلنگی ساچمه ای 1/2

آشنایی با شیر شلنگی ساچمه ای 1/2 رفیع :

در صنعت شیر آلا ت استفاده از شیر شلنگی ساچمه ای 1/2 رفیع بسیار است ، این شیر ساختار ساده ای دارد و جریان  سیال را به راحتی از خود عبور می دهد که به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد .

شیر شلنگی ساچمه ای 1/2 رفیع که کار با آن راحت است  بیشتر در ساختمان هان و پارک و منازل کاربرد دارد و جریان سیال را به خوبی کنترل می نماید .

مشخصات فنی شیر شلنگی ساچمه ای 1/2 رفیع :

شیر شلنگی ساچمه ای 1/2 رفیع از متریال برنج تشکیل شده است ، درون بدنه این شیر توپی قرار دارد که از آلیاژ برنج تشکیل می شود و هم چنین روی بدنه شیر شلنگی ساچمه ای 1/2 رفیع دسته آهنی قرار دارد که با گالوانیزه پوشش داده می شود و در نهایت یک روکش پلاستیکی از جنس مرغوب روی دسته ی آهنی قرار داده می شود .

توپی که درون شیر شلنگی ساچمه ای 1/2 رفیع قرار می گیرد مانع از عبور جریان آب می شود ، دسته شیر به صورت 90 درجه باز و بسته می شود که باید دسته را به طور کامل باز و بسته کنیم .

شیر شلنگی ساچمه ای 1/2 رفیع از شلنگ خور مناسب بر خورد دار است و می تواند جریان آب را تنظیم و کنترل نماید .

به شیر شیر شلنگی ساچمه ای 1/2 رفیع انوع شلنگ ها نصب می گردد ، پس در هر مکانی که نیاز به نصب شلنگ باشد می توانید از این شیر استفاده کنید .

موارد استفاده از شیر شلنگی ساچمه ای 1/2 رفیع :

این شیر در حمام ، لباسشویی ، باغ ها ، پارکینگ ها، فضای سبز ،  حیاط خانه ها ، باغچه ، خانه های ویلایی ، آتشنشانی ، پارک ها نصب می گردد .

مزایای شیر شلنگی ساچمه ای 1/2 رفیع :

. از آلیاژ زرد برنجی تولید می شود به همین دلیل با محیط های مختلف سازگاری دارد و دچار فرسودگی و خوردگی نمی شود .

. به علت دارا بودن آبکاری مناسب در همه شرایط جوی مقاوم است .

. در برابر نور خورشید مقاوم می باشد به همین دلیل در مدت زمان کوتاهی دچار خرابی نمی شود .

. در برابر اکسایش و ضربه و صدمه مقاوم می باشد .

. آب بندی را به طور کاملی انجام می دهند .

شیر شلنگی ساچمه ای 1/2 رفیع متناسب با محیط بیرون ساخته می شود چرا که در روش ساخت  شیر آلاتی که در محیط های بیرون مورد استفاده قرار می گیرند با شیر آلاتی که در محیط های داخلی قرار داده می شوند تفاوت هایی وجود دارد ، پس باید گفت شیر آلاتی که در فضای باز استفاده می شوند با شیر آلاتی که در فضای بسته مورد استفاده قرار می گیرند متفاوت هستند  .

نکته مهم در باز و بست شیر شلنگی ساچمه ای 1/2 رفیع :

در بستن  شیر از آچار قفلی استفاده نکنید و از سمت گلویی محکم نکنید و فقط از آچار مناسب استفاده کنید اما توجه کنید که به بدنه شیر فشار زیادی وارد نشود  و فقط از جای آچار خور استفاده کنید و برای آب بندی ، نوار تفلون را موقع بستن شیر به کار ببرید .

در صورت نیاز می توانید شیر شلنگی ساچمه ای 1/2 رفیع را با ضمانت نامه از نمایندگی های رفیع خرید داری نمایید ، این شیر با توجه به کیفیت و ماندگاری بالا از قیمت بسیار مناسبی بر خود دار است .

شیر شلنگی ساچمه ای 1/2

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.