شیر قفلی استارکو 1 اینچ

شیر قفلی استارکو 1 اینچ

از جمله شیرآلات صنعتی در بازار ایران شیر قفلی استارکو 1 اینچ می باشد که در ساختمان های مسکونی قابلیت نصب را دارد.

شیر قفلی از آلیاژهای مختلفی تولید می شود که بهترین آن متریال برنج می باشد، این شیر، گاز وردوی را به طور کامل قطع و وصل می کند و در تاسیسات صنعتی کاربردی می باشد.

شیر قفلی آن دسته از شیرآلات مهم می باشد که باید در تولید آن دقت نمود پس ما با اطمینان کامل استارکو را به شما معرفی می نماییم.

استارکو تولید کننده برتر در این زمینه می باشد که با مرغوب ترین مواد شیر قفلی 1 اینچ را تولید می نماید که در مجتمع های مسکونی قبل از تانک ها، قبل از مخازن و قبل از کنتورهای گازی، تاسیسات عمومی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد همچنین در قسمت ورودی ساختمان نصب می گردد و می توان گفت با پرداخت نکردن قبض گازمی تواند  توسط شرکت گاز این شیر قفل  شود وقطعی گاز را به همراه داشته باشد.

شیر قفلی به صورت باز شونده و قفل شونده از آلیاژ برنج که در نوع خود بسیار ممتاز می باشد و خاصیت ضد زنگ زدگی ضد  فرسودگی دارد تولید می شود و می تواند به صورت دائم و موقت قفل شود، این محصول استارکو مطابق با استانداردهای ملی تولید می شود.

مشخصات فنی شیر قفلی استارکو 1 اینچ:

این مدل شیر در سایز 1 اینچ و 2/1 1 اینچ با دسته اهرمی که به صورت ربع گرد باز و بسته می شود، تولید می گردد لازم به ذکر است که بگوییم  شیرقفلی با اندازه 1 اینچ بیشترین کاربرد را در صنعت و ساختمان سازی دارد.

لیست قیمت محصولات استارکو:

شرکت استارکو همیشه حامی طرفداران خود می باشد به همین منظور برای سرویس دهی آسان به متقاضیان فروش آنلاین را در نظر گرفته است و در سریع ترین زمان ممکن کالای مورد نظررا برای مشتری همراه با گارانتی ارسال می کند.

شما عزیزان کافیست برای مشاهده ی قیمت ها به سایت به روز مجموعه استارکو مراجعه کنید و برای ثبت سفارش با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

شیر قفلی استارکو 1 اینچ

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.