شیر قفلی گاز آذر

 مشخصات شیر قفلی گاز آذر

گروه صنعتی آذر با عزمی راسخ و با هدف راهبردی در تولید شیرآلات صنعتی با کیفیت برای تامین نیاز کشور گام مهمی برداشته است.

این مجموعه در سال 1365 در شهر تاریخی اصفهان فعالیت خود را آغاز نمود که با همکاری صنعت گران سخت کوش و متبحر ابتدا چرخ دنده صنعتی تولید نمود سپس با پیشرفت علم و تکنولوژی به تولید شیرآلات برنجی پرداخت.

عوامل زیادی در این موفقیت دخبل بوده اند که به صورت مختصر به آن ها اشاره می کنیم.

  1. در اختیار داشتن ماشین آلات به روز و کارآمد.
  2. بهره مندی از توان و پتانسیل فنی ومهندسی.
  3. اتکا به سرمایه داخلی بدون استفاده از فناوری خارجی و منابع ارزی.

شیر قفلی گاز آذر از تولیدات مهم این مجموعه به شمارمی آید که با استقبال زیادی از متقاضیان روبرو شده است، این شیر از بهترین متریال تولید شده و کارایی بسیار زیادی دارد.

شیر قفلی گاز آذر

یک عملگر برای انتقال آب به مسیرهای مشخص از گذشته تا به امروز مورد احتیاج بوده است که در قدیم از صفحه برای این کار استفاده می کردند اما امروزه با پیشرفت علم و تجهیزات از شیر قفلی گاز استفاده می کنند.

شیر قفلی علاوه بر انتقال گاز برای انتقال آب و دیگر منابع همچون نفت و گاز کارایی دارد اما چون بیشترین کارایی را در لوله کشی گاز دارد با نام شیر گازی معروف است.

این نوع شیر به گونه ای طراحی شده که بعد از کنتور و قبل از تانک ها و مخازن مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به اینکه انشعابات گاز کل مجموعه به کنتور وصل می شود امکان قطع کردن توسط شیر قفلی وجود دارد.

 

شیر قفلی گاز آذر که با نام شیرگازی توپی برنجی شناخته می شود مطابق با استاندارد های ملی تولید گردیده به طوری که که نشان ملی را در یافت نموده است، این مدل شیر با توجه به کیفیت بالا بسیار مقرون به صرفه می باشد که در سایزهای 1 اینچ  و 2/ 1 1 اینچ با آلیاژ برنج تولید می گردد.

محاسن:

مورد آزمایش برری تست هوای فشرده، مقاوم در برابر مواد خورنده و شیمایی به دلیل نوع تولید به روش فورج وماشین کاری، باز کردن شیربا صدایی مانند ترکیدن حفره هوا همراه است که این موضوع گواه بر سلامت شیر قفلی گاز آذر می باشد.

در لوله کشی گاز واحدهای مسکونی، تجاری، صنعتی شیر قفلی گاز آذر مور استفاده قرار می گیرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.