شیر ویفری پلیمری

شیر ویفری پلیمری

شیرآلات را می توان یکی از مهم ترین تأسیسات در هر ساختمانی به شمار آورد. محصولاتی مانند شیر ویفری پلیمری با تیراژ تولید بالا و قیمت مناسب در ایران تولید می گردد. شیر های ویفری پلیمری از انواع شیر های قطع و وصل جریان سیال می باشند که در آن ها از یک دیسک دایره ای یا مستطیلی که امکان چرخش حول محور خود را دارد، جهت کنترل یا انسداد مسیر جریان سیال استفاده می شود. شیر ویفری پلیمری با قابلیت آب­بندی عالی و مقاومت در برابر عوامل خارجی مناسب جهت استفاده در طرح های صنعتی و کشاورزی مناسب می باشد. فشار اسمی شیر ویفری پلیمری پایا برابر 10 بار می باشد.

قیمت شیر ویفری پلیمری

شیر های ویفری معمولاً در دو نوع پلیمری و چدنی تولید می گردند که شیر های ویفری پلیمری، نسبت به انواع چدنی دارای قیمت و وزن کمتری می باشند. شیر های ویفری پلیمری دارای بدنه ای از جنس پلی پروپیلن تقویت شده بوده و سه برابر از نمونه های چدنی مقاومت بیشتری دارند. مقاومت در برابر مواد شیمیایی و اشعه خورشید از دیگر نکات قابل بیان است. شافت شیر از فولاد و به صورت کروماته می باشد که این امر باعث استحکام بالا تر و عدم خوردگی آن می شود.

مهم ترین مزیت شیر ویفری پلیمری عدم خوردگی و زنگ زدگی دیسک می باشد. گذراندن آزمون مقاومت در برابر فشار هیدرواستاتیک داخلی بر اساس استاندارد ISO9393-1 به خوبی بیانگر تحمل فشار شیر ویفری پلیمری است. فلنچ شیر ویفری پلیمری بر اساس استاندارد ISO7005-1 و DIN2501-2631-2632 طراحی و تولید شده است. آب­بندی شیر به وسیله اورینگ های لاستیکی فراهم شده است. ساختار پلیمر های به کار رفته جهت آب­بندی شیر به گونه ای است که در برابر مواد شیمیایی مقاومت بالایی دارد. شیر ویفری پلیمری در مقایسه با نمونه چدنی کمتر رسوب می گیرد. در مجموع شیر ویفری پلیمری با عمر مفید بالا، کیفیت عملکرد، قابلیت نصب و استفاده راحت تر، گزینه ای مناسب نسبت به نمونه های چدنی می باشد.

از مزایای شیر ویفری پلیمری می توان به حداقل افت فشار، مقاومت مناسب در برابر نور خورشید و اشعه ماوراء بنفش، مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی و محیط های اسیدی و قلیایی، مقاومت مکانیکی خوب، طول عمر بالا، قابل ارائه از سایز 2 تا 8 اینچ و قطعات آب­بندی مناسب اشاره نمود.

این شیر دارای استاندارد ملی تشویقی از معاونت آب و خاک و وزارت جهاد کشاورزی بوده و علاوه بر طرح های صنعتی قابل استفاده در طرح های انتقال آب، آبیاری تحت فشار و سایر مصارف می باشد.

لیست قیمت شیر ویفری پلیمری

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *