شیر پکیجی تکسا

شیر پکیجی تکسا

از گروه صنعتی تکسا می توان به عنوان یکی از بهترین تولید کنندکان شیرآلات برنجی در ایران نام برد که دارای سبد محصولاتی مطلوب از پر مصرف ترین شیرهای ساختمانی می باشد. این گروه با بیش از سی سال تجربه در صنعت شیرآلات برنجی دارای توان بالایی در زمینه تولید محصولاتی با کیفیت و رقیبی بی مثال در برابر محصولات خارجی می باشد که با داشتن کیفیتی بالا از قیمتی فوق العاده مناسب و منطقی برخوردار می باشد علاوه بر اینکه با توجه به این مورد که تولیدات این کارخانه از سال 1362 در بازار به صورت مستمر عرضه شده است و هر چه می گذرذ بر کیفیت آن افزوده می گردد این اطمینان خاطر به وجود آمده که علاوه بر کیفیت بالای محصولات ساخته شده همیشه نیز موجود می باشد. اکثر شیرآلات برنجی گروه صنعتی تکسا به وسیله فلز نیکل آبکاری می شود که علاوه بر زیبایی این شیرآلات بر کیفیت آن نیز بیفزاید و این مورد نیز امتیاز برتری باشد در مقابل محصولات تولیدی نسبت به دیگر تولید کنندگان اینگونه محصولات.

قیمت شیر پکیج تکسا

از جمله تولیدات با کیفیت این گروه شیر پکیجی (شیر خروسکی) می باشد که جهت اتصال، قطع و وصل جریان سیال بین یک اتصال و لوله، بیشتر در ساختمان جهت کنترل جریان آب بر روی کلکتورها کاربرد دارد . این شیرها از بهترین نوع آلیاژ برنج تولید شده اند. در زیر پکیج استفاده می شود، این شیر قادر به تحمل فشار 16 بار و حرارت 110 درجه سانتی گراد می باشد و در موارد بسیاری استفاده می شود. بدنه شیر پکیجی از آلیاژ برنج می باشد و دارای استحکام بالا در برابر ضربه می باشد که با آبکاری فلز نیکل مقاوم در برابر زنگ زدگی و خوردگی می باشد و از جمله امتیازات این شیر عدم نشتی در برابر فشار استاتیک تا 30 بار در حالت بسته، باز و نیمه باز می باشد. واش تفلون این شیر به دلیل عدم سایش از دوام بالایی برخوردار می باشد که می تواند تا 90 درجه سانتی گراد را نیز تحمل کند.

شیر خروسکی یا شیر پکیجی از نوع شیر گازی است که یک سمت آن رزوه و سمت دیگر آن مهره ای است که عمدتاٌ در مسیر جریان آب ورودی و خروجی به پکیج مورد استفاده قرار می گیرد. این شیر به نسبت از خیلی از شیرهای دیگر قیمت پایین تری را دارد و قطعات آن به صورت یکپارچه بوده و نیازی به روانکاری ندارد. گشتاور پایین این شیر باعث شده است که در حین باز و بسته کردن خیلی راحت دسته آن حرکت نماید.

خرید شیر پکیج تکسا

[تعداد: 4    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *