شیر پکیج تکسا

شیر پکیج تکسا

رشد و توسعه گروه صنعتی تکسا با بیش از سی سال پیشینه موفق توام با کسب رضایت مشتریان، ما را بر آن داشت تا در ارائه خدمات، بیشترین دقت و کارایی را مد نظر داشته باشیم. رفاه و آرامش بیشتر برای مصرف کنندگان و افزایش سطح رضایت مشتریان از مهمترین اهداف این مجموعه بوده و دسترسی به آن بدون ارتقاء و استمرار کیفیت امکان پذیر نخواهد بود. فرآیند این پیشرفت و تداوم آن، سبب گشته است که در تکامل و بهینه سازی تولید هیچ گزینه ای از نظر دور نماند.

خرید شیر پکیج تکسا

هم اکنون مفتخریم به آگاهی برسانیم صنایع شیر سازی تکسا با بهره گیری از دستگاه ها و تکنولوژی های روز دنیا و به کارگیری متخصصین ماهر و پرسنل مجرب، به ویژه در قسمت کنترل کیفیت محصولات و تجربه غنی چنرین ساله خود توانسته است محصولاتی با کیفیت و ایمنی کامل و کارایی فوق العاده را روانه بازار نماید. به طوری که اکثر تولیدات این کارخانه به دلیل کیفیت کم نظیر خود، رقیب سرسخت محصولات مشابه خارجی می باشند.. کترخانه گروه صنعتی تکسا با تمام تولیدی قوی قطعات همراه با حفظ کیفیت و تسریع در عرضه کالا به دلیل نزدیک بودن به بازار مصرفی تهران از موقعیت ویژه ای برخوردار است. از این رو گروه صنعتی تکسا آماده همکاری با تمامی همکاران و بازرگانان می باشند.

یکی از محصولات گروه تولیدی تکسا شیر پکیج یا شیر پروانه ای می باشد و کاربرد آن جهت اتصال، قطع و وصل جریان سیال بین یک اتصال و لوله، بیشتر در ساختمان جهت کنترل جریان آب بر روی کلکتورها کاربرد دارد. این شیرها از بهترین نوع آلیاژ برنج تولید شده اند. تمام شیرآلات از جمله شیر پکیج قبل از بسته بندی تک تک تست شده اند. شیر پکیجی در زیر پکیج استفاده می شود این شیر قادر به تحمل فشار 16 بار و حرارت 110 درجه سانتی گراد می باشد و در موارد بسیاری خصوصاٌ جهت نصب و راه اندازی پکیج شوفاژ دیواری در سایز های 1.2و 3.4 استفاده می شود. بدنه تمام برنجی با استحکام بالا در برابر ضربه با آبکاری مناسب و مقاوم در برابر زنگ زدگی و خوردگی عدم نشتی در فشار استاتیک 30 بار در حالت بسته، نیمه باز و باز بودن شیر دوام بالا  عدم سایش واشر تفلونی در دمای 90 درجه سانتی گراد از جمله مشخصه های این شیر می باشد. که از آن برای راه اندازی تمامی پکیج های دیواری استفاده می شود.

قیمت شیر پکیج تکسا

[تعداد: 4    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *