شیر پیسوار سیتکو|قیمت شیر پیسوار سیتکو|شیرپیسوارسیتکو

شیر پیسوار سیتکو

از مهم ترین مسائلی که باید به آن توجه شود خرید شیرآلات بهداشتی می باشد که از مهمترین آن ها می توان به شیر پیسوار اشاره نمود.

این مدل شیر توسط شرکت های متعددی تولید می گردد اما سیتکو توانسته است با بهترین مواد و استفاده از دانش روز دنیا آن را به

بهترین نحو و بالاترین کیفیت تولید نماید.

نام انگلیسی شیر پیسوار Brass angel ball valve می باشد.

شیر پیسوار چیست؟

یک دهانه ی ورودی آب و یک دهانه خروج آب دارد، این دهانه ها به وسیله ی دسته ای که بر روی شیر نصب شده است باز و بسته می شوند و به وسیله ی همین دسته می توانیم جریان آب را قطع و وصل نماییم.

در آپارتمان ها استفاده از شیر پیسوار الزامی می باشد چرا که وظیفه ی جداسازی آب واحدها در هر بخش را برعهده دارد.

حال با یک مثال ساده به نقش مهم  پیسوار درآپارتمان پی می بریم.

فرض کنید شما یک لباسشویی نو خریده اید ب که مجبور هستید آب را قطع کنید تا عملیات نصب را شروع نمایید، حال با این قطع آب شما و همسایه ها ممکن است مدت طولانی آب نداشته باشید اما با شیر پیسوار این نگرانی را می توانید برطرف کنید و آب هر واحد را تفکیک نمایید.

از دیگر کارایی مهم شیر پیسوار سیتکو می توان به تنظیم کردن فشار آب با چرخاندن دسته شیر و تنطیم روی فشار دلخواه اشاره نمود.

انواع شیر پیسوار سیتکو:

  1. فیلتر دار و بدون فیلتر.
  2. فلزی، چدنی، برنجی، سربی و…

نخستین شیر پیسوار فیلتر دار برنجی در سایزهای 1/2  در 1/2 اینچ،  1/2 ا در 3/8 اینچ توسط شرکت سیتکو در ایران تولید شد که در زیر ظرفشویی و لباسشویی برای جداسازی آب سرد و گرم نصب می گردد.

شیر پیسوار سیتکو نیاز به آب بندی دارد که برای این کار باید حتما از نوار تفلون و یا مایع تفلون استفاده کنید.

قیمت شیر پیسوار سیتکو
شیر پیسوار سیتکو

بررسی شیر پیسوار سیتکو:

  1. سر دنده شیر به صورت 5 پره می باشد که با آچارفرانسه یا آچارمهره باز و بست می شود.
  2. جنس پیچ پیسوار از آهن آبکاری شده با نیکل و دسته از آلومینیوم با رنگ کوره ای است.
  3. مهره برنجی و ساق داخل شیر از شمش برنج و اورینگ از NBR است، بدنه از شمش برنج آبکاری شده کروم و گوی مهره ریگلاژ شیر پیسوار از شمش برنج می باشد.

با آرزوی موفیت.

تاسیسات امینکو-بازار شیرآلات اتصالات-قیمت به روز

از نکاتی مهمی که به مشتریان در زمینه خرید هر نوع محصول کمک می کند اطلاع از قیمت و سایر مشخصات کالای مورد نظر است. در این صورت هر فرد می تواند به راحتی کالاهای مختلف و کالاهای مشابه از

برندهای متفاوت را به دقت با هم مقایسه کند و بهترین انتخاب را انجام دهد.

در شرایطی که مشخصات کالاهای در حال فروش کامل نباشد، ممکن است افراد در انتخاب محصول مناسب خود و خرید آن با مشکلاتی مواجه شوند و در نهایت محصولی که تهیه کرده اند به طور کامل انتظاراتشان

را برآورده نسازد.

در همین تاسیسات امینکو به منظور ایجاد شفافیت در زمینه ی قیمت ها، شرایط تخفیفات، ارائه ی اطلاعات کافی و احترام به خریدار گرامی اقدام به ایجاد استارت آپی جدید در عرصه شیرآلات خانگی و صنعتی

نموده و به این شکل فصلی نو در زمینه ی ارائه لیست قیمت، کمترین قیمت و نمایندگی فروش محصولاتی چون شیر گازی سارا، شیر گازی عالی، نوار تفلون آسیا، نوار تفلون دنا، شیرآلات کیزایران، شیر گازی

استارکو، شیرآلات رهانه، انواع شیرآلات سیتکو، شیر گازی سوگاتی، شیر گازی بوگاتی، شیرآلات سیم ایتالیا، شیرآلات کشویی سامین و شیرآلات رفیع آغاز کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.