شیر پیسوار ماشین لباس شویی تک متال

کیفیت زندگی همه مادر گرو انتخاب هایی است که در زندگی انجام می دهیم . پس بهتراست در انتخاب شیرآلات بهداشتی ساختمان ها و اماکنی که در آن ها مدیریت می کنیم سلیقه بیشتری به خرج دهیم و به دنبال با کیفیت ترین محصولات باشیم . خرید از بهترین برند ها همیشه بسیار حائز اهمیت است . شرکت تک متال یکی از بهترین برند های شناخته شده ای است که به تولید شیر لباس شویی می پردازد .

شیر لباس شویی و یا شیر پیسوار یکی از محصولاتی است که باید در استاندارد و بهداشتی بودن آن دقت کافی داشت . شیر ماشین لباس شویی پیسوار , شیر کوچکی است که در تاسیسات شیر آلات ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد , و وظیفه آن باز و بسته نگه داشتن انشعابات در زمان طولانی است و ازاین محصول  برای پشت ماشین لباس شویی , ظرف شویی و زیر سینک ظرف شویی استفاده می شود و وظیفه آن تفکیک آب سرد و گرم است . این نوع محصول شیر پیسوار در انواع مختلفی از جمله شیر پیسوار فیلتر دار و بدون فیلتر , شیر پیسوار فلزی , چدنی , برنجی , سربی و ….. تولید شده است .

شیر پیسوار ماشین لباس شویی تک متال

شیرهای لباس شویی فیلتر دار در دو نوع فیلتر دار و بدون فیلتر تولید شده است . که در درون نوع فیلتر دار  آن , یک عدد فیلتر قرار دارد که از ورود هرگونه سنگ ریزه , مواد معدنی و رسوبات جلوگیری می کند . این شیر از مغزی شیر حفاظت و عمر آن را طولانی تر می کند . شیر پیسوار ماشین لباس شویی , به شیر آلاتی می گویند که برای کنترل ورود آب به ماشین لباس شویی استفاده می شود . این شیر بر اساس ورودی ماشین لباس شویی تنها در یک سایز طراحی و تولید شده است . در مکانیزم باز و بسته کردن این شیر از ساچمه و واشر مخصوص استفاده شده است . برای نصب شیر پیسوار ماشین لباس شویی تنها کافی است با استفاده از اتصالات گالوانیزه ماننند نوار تفلون یا مایع تفلون یک جفت شیر پیسوار را نصب کنید . از دیگر کاربرد های این محصول پر فروش تنظیم فشار آب است که می توانید به راحتی فشار اب را کنترل کنید . شرکت تک متال این محصول را با بهترین کیفیت و قیمت در بازار عرضه می کند .

خرید شیر پیسوار ماشین لباس شویی تک متال

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *