شیر پیسوال تکسا

شیر پیسوال تکسا

شرکت تکسا با نشان استاندارد و تولید کننده اختصاصی شیرآلات صنعتی و ساختمانی، با تولید شیر پیسوال تکسا خود را از دیگر تولید کنندگان متمایز کرده است. شیر پیسوال یک وسیله تنظیم کننده آب است که در لوله­کشی و صنعت استفاده می شود. آن­ها یک ورودی و خروجی دارند که در یک راستا و در زاویه مشخصی از هم واقع شده اند. ورودی و خروجی شیر پیسوال معمولاً دارای رزوه هایی جهت اتصال به لوله های سرد و گرم ساختمان می باشد. شیر پیسوال تکسا با دیواره ضخیم و تحمل فشار بار مناسب جهت اتصال به لوله کشی آب سرد و گرم مناسب می باشد. جنس این شیر از آلیاژ برنج بوده تا جهت آب های نوشیدنی همچون دستگاه تصفیه آب سینک، آشپز خانه و روشویی و غیره مناسب و قابل استفاده باشد. داخل شیر پیسوال ساچمه توپی مانند موجود است که از جنس برنج است و در برابر سائیده شدن در مقابل شن های موجود در آب گرم و سرد مقاومت می کند.

قیمت شیر پیسوال تکسا

شیرهای پیسوال تکسا در مدل های فیلتردار و بدون فیلتر تولید و عرضه می شوند. کاربرد این دو مدل با هم تفاوتی ندارد و تنها فیلتر آن باعث می شود تا سنگ ریزه های موجود در آب توسط این فیلتر حذف و نسبتاً تصفیه شوند.

تحمل فشار شیر پیسوال تکسا بسیار بالا است . این شیر قابلیت نصب بر روی کلیه لوله های آب سرد و گرم و لوله های پلاستیکی را دارد. از دیگر ویژگی های شیر پیسوال تکسا، اندازه کوچک و قابلیت نصب در انواع فضا ها، تنظیم آب بر روی فشار مورد نظر و قطع و وصل کردن سریع آب جهت هر گونه تعمیرات در زیر سینک ظرفشویی و دستشویی می باشد.

جهت آب بندی کردن شیر پیسوال تکسا، نیاز به آچار فرانسه و انواع نوار تفلون می باشد. کافیست نوار تفلون را دور تا دور رزوه های شیر برنجی پیسوال بچرخانید. ده الی پانزده دور برای شیر پیسوال بهترین تعداد دور است. سپس برای بستن و نصب شیر از آچار فرانسه استفاده نمایید. همچنین بهتر است هر از چند گاهی با بستن شیر پیسوال تکسا و باز کردن فیلتر آن، آن را تمیز کرده تا افت فشار در آب مصرفی به وجود نیاید.

شرکت تکسا در راستای رضایت مشتریان خود نمایندگی شیرهای پیسوال استاندارد را در تهران و سایر شهرستان ها دارا می‌باشد که این محصولات را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار توزیع‌کنندگان و پیمانکاران پروژه‌های ساختمانی قرار می‌دهد. شرکت تولیدی شیر پیسوال تکسا به مصرف‌کنندگان شیر های پیسوال پیشنهاد می ‌نماید که حتما از شیرهای دارای علامت استاندارد استفاده نمایند.

قیمت شیر پیسوال تکسا

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *