شیر کولری با مهره نیمه برنجی خرید شیر کولری با مهره نیمه برنجی

شیر کولری با مهره نیمه برنجی

در فصل تابستان و با شروع گرما استفاده از کولر الزامی می شود ، با کولر محیط خانه خنک می شود به همین خاطر باید به سرویس کولر اهمیت بدهیم و اگز نیاز به تعمیر می باشد مشکل آن را برطرف نماییم .

به عنوان مثال برای چند ماه سال که هوا خنک است  از کولر آبی استفاده نمی شود به همین دلیل ممکن است یکی از قعطات آن مانند شیر کولری با مهره نیمه برنجی رفیع دچار رسوب شود و عملکرد خوبی از خود نشان ندهد و رسوبات باعث نشتنی شیر کولری با مهره نیمه برنجی شوند .

شیر کولری در دونوع توسط شرکت رفیع با کیفیت و مقاومت بالا تولید می شود که عبارت هستند از : شیر کولری با مهره نیمه برنجی رفیع ، شیر کولری با مهره پلاستیکی رفیع که ما در این مطلب شیر کولری با مهره نیمه برنجی رفیع را مورد برسی قرار می دهیم .

یکی از قطعات ضروری و مهم در کولر،  شیر کولری با مهره نیمه برنجی رفیع می باشد ، که آب را از لوله اصلی به شلنگ کولر و در نهایت به خود کولر انتقال و هدایت می کند .

در زمستان و پاییز که از کولر استفاده نمی شود احتمال خرابی شیر کولری با مهره نیمه برنجی وجود دارد پس بهتر است در این دو فصل شیر کولر را از کولر جدا نماییم و به جای آن بر روی قسمت ورودی لوله اصلی درپوش قرار دهیم .

شیر کولری با مهره نیمه برنجی رفیع بدنه اش از الیاژ برنج تشکیل شده است و دارای مهره نیمه برنجی نیز می باشد .

موارد استفاده شیر کولری با مهره نیمه برنجی :

برای ساید و کولر آبی مناسب است و مورد استفاده قرار می گیرد .

خصوصیات شیر کولری با مهره نیمه برنجی :

جنس بدنه شیر کولری با مهره نیمه برنجی رفیع از آلیاژ برنج می باشد که از مرغوب ترین مواد اولیه محسوب می شود ، به آسانی به شلنگ متصل می شود ، دارای سایز ورودی استاندرد 2/1 اینچ می باشد ، از دوام طولانی مدت برخورد دار است ، دارای یک عدد مهره نیمه برنجی برای اتصال بهتر به شلنگ می باشد ، از نظر کیفیت بسیار با دوام است ، دارای یک دسته اهرمی با روکش پلاستیکی می باشد .

شیر کولری با مهره نیمه برنجی

وظایف شیر کولری با مهره نیمه برنجی :

. مسیر آب را بر روی کولر باز و بسته می کند .

. مانند یک تبدیل عمل می کند به گونه ای که می تواند سایز 2/1 ورودی لوله را به سایز 6 تغییر دهد .

شیر کولری با مهره نیمه برنجی رفیع ساخت ایران و مطابق با استاندارد های ملی می باشد که برای آب رسانی به کولر بسیار مناسب است .

مزایای شیر کولری با مهره نیمه برنجی :

. دچار خوردگی نمی شود .

. در برابر فشار آب مقاوم می باشد .

. در برابر فرسایس استحکام خوبی دارد .

. در محیط های مختلف عملکرد خوی را از خود نشان می دهد .

اهرم شیر کولری با مهره نیمه برنجی رفیع به صورت ربع گرد باز و بسته می شود ، کار کردن با این شیر بسیار آسان است و از کیفیت و دوام بالاییی بر خوردار است . اما باید به این نکته توجه کنیم که شیر کولری با مهره نیمه برنجی رفیع را به طور کامل باز و یا به طور کامل ببندیم ، نیمه باز نگه اشتن اهرم شیر کولری با مهره نیمه برنجی از دوام این شیر کم می کند .

شیر کولری با مهره نیمه برنجی توسط شرکت رفیع  تولید می شود که می توانید با انتخاب این برند معتبر، خیال راحت خرید مطمئنی را انجام دهید .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.