شیر کولری با مهره پلاستیکی خرید شیر کولری با مهره پلاستیکی

شیر کولری با مهره پلاستیکی

شرکت رفیع یکی از تولید کنندگان شیر کولر در بازار شیر آلات می باشد ، این شرکت با تهیه مواد اولیه درجه یک و با به کار گیری کارکنان متعهد و خلاق و استفاده از دانش و فن آوری متخصصین فنی و داشتن ماشین آلات به روز اقدام به تولید شیر کولر نموده است .

شرکت رفیع شیر کولر را در انواع مختلفی تولید می کند ، این تولیدات دارای کیفیت بالا و مقاومت زیادی هستند که در اختیار کاربر های گرامی قرار داده می شوند .

انواع شیر کولر تولید کننده شرکت رفیع :

1 . شیر کولری با مهره پلاستیکی

2 . شیر کولری با مهره نیمه برنجی

ما در این مقاله به شیر کولری با مهره پلاستیکی می پر دارزیم .

در هوای گرم تابستان استفاده از کولر آبی الزامی می شود اما به دلیل این که در زمستان و پاییز از این کولر استفاده نمی کنیم بهتر است موقع استفاده به سرویس دهی کوار اهمیت دهیم .

شیر کولری با مهره پلاستیکی زمانی که به مدت چندین ماه مورد استفاده قرار نمی گیرد ممکن است دچار رسوب شود و نشتی را به وجود آورد ، پس یا در هوای خنک شیر کولری با مهره پلاستیکی رفیعرا از لوله متصل به کولر جدا کنید و جای آن درپوش قرار دهید و یا هنگام استفاده دقت کنید که اگر دچار آسیب شده است آن را تعویض نمایید .

شیر کولری با مهره پلاستیکی بدنه اش از متریال برنج می باشد و از یک مهره پلاستیکی تشکیل شده است . شیر کولری با مهره پلاستیکی رفیع دارای یک عدد اهرم است که به وسیله آن باز و بسته می شود .

اهرم شیر کولری با مهره پلاستیکی رفیع که با پلاستیک پوشش داده شده است به صورت ربع گرد باز و بسته می شود پس باید اهرم را یا کامل باز کنیم و یا کامل ببندیم چرا که نیمه باز نگه داشتن اهرم شیر کولری با مهره پلاستیکی خرابی را در شیر به وجود می آورد .

شیر کولری با مهره پلاستیکی رفیع برای آب رسانی به کولر بسیار مناسب و کارایی می باشد که از مقاومت و کیفیت بالا برخورد دار است .

شیر کولری با مهره پلاستیکی رفیع برای ساید و کولر آبی یه کار برده می شود ، در کولر آبی به شلنگ کولر آبی وصل می شود و جریان آب را به دورن لوله انتقال می دهد .

شیر کولری با مهره پلاستیکی

 

خصوصیات شیر کولری با مهره پلاستیکی :

. جنس بدنه شیر کولری با مهره پلاستیکی رفیع از آلیاژ برنج می باشد که از مرغوب ترین مواد اولیه محسوب می شود .

. شیر کولری با مهره پلاستیکی رفیع به آسانی به شلنگ متصل می شود .

شیر کولری با مهره پلاستیکی رفیع دارای سایز ورودی استاندرد 2/1 اینچ می باشد .

شیر کولری با مهره پلاستیکی رفیع از دوام طولانی مدت برخورد دار است .

. شیر کولری با مهره پلاستیکی رفیع دارای یک عدد مهره نیمه برنجی برای اتصال بهتر به شلنگ می باشد .

شیر کولری با مهره پلاستیکی رفیع از نظر کیفیت بسیار با دوام است .

. شیر کولری با مهره پلاستیکی رفیع دارای یک دسته اهرمی با روکش پلاستیکی می باشد .

شیر کولری با مهره پلاستیکی با برند رفیع مطابق با استاندارهای ملی طراحی و تولید می شود ، پس شما می توانید با اطمینان خاطر و با تضمین کیفیت و مقاومت با خیال آسوده این محصول را  خرید داری نمایید .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.