شیر گازی آذر

شیر گازی آذر چیست؟

شرکت آذر پیشرو در تولید بوده و با همتی فراوان به ساخت شیرآلات برنجی صنعتی پرداخته است تا بتواند در جهت تامین نیازعرصه صنایع گامی بلند بردارد و میهن عزیزمان ایران ر ا از نظر تولیدات داخلی خودکفا نماید.

این مجموعه در سال 1365 در شهر تاریخی اصفهان فعالیت خود را آغاز کرد و با همکاری صنعت گران سخت کوش و متبحر ابتدا چرخ دنده صنعتی تولید نمود سپس با پیشرفت علم و تکنولوژی و اتکا به دانش و تجربه به تولید شیرآلات برنجی پرداخت و در این زمینه موفقیت های بسیاری کسب نمود که مهمترین آنها رضایتمندی اکثریت مشتری های خود که سرمایه های معنوی شرکت هستند، می باشد.

شیرگازی آذر از تولیدات مهم این مجموعه به شمارمی آید که با استقبال زیادی ازخریدداران  روبرو شده است، شیرگازی از متریال برنج که مزیتهای بسیاری ازجمله مقاومت در برابر خوردگی و فرسودگی و زنگ دگی، تحمل دماهای بالا و پایین و مفومت دربرابر فشارهای بالا دارد، تولید شده است.

شیرگازی چیست؟

برای کنترل سیالات و باز و بستن آنها از شیرگازی استفاده می کنند، شیر دارای توپی بوده که با چرخاندن اهرم روی بدنه به سمت موازات لوله از مسیر کنار رفته و جریان سیال اتفاق می افتد و با  چرخاندن اهرم در جهت مخالف لوله توپی در مسیر جریان قرار می گیرد و مسیر آن را مسدود می کند.

شیر گازی علاوه بر انتقال گاز برای انتقال آب و دیگر منابع همچون نفت و گاز و … کارایی دارد اما چون بیشترین استفاده را در لوله کشی گاز دارد با نام شیر گازی معروف است.

انواع شیر گازی آذر

به صورت سبک و سنگین با سایز های مختلفی همچون 2/1 1 اینچ، 4/1 1 اینچ، 2/1 اینچ سارا، 1 اینچ سارا، 4/3 اینچ ، 2 اینچ تولید می شود.

اگر به دنبال شیرگازی با قیمت مناسبتر هستید می توانید شیرگازی سبک آذر را تهیه کنید.

به طور معمول از سایز های کوچک برای مصارف خانگی و از سایز های بزرگتر برای مصارف صنعتی استفاده می شود.

موارد استفاده از شیر گازی آذر

شیرگازی با نام شیر تک ضرب، شیر ضربه ای، شیر بال ولو، شیر ربع گرد، شیر on, off، شیر توپی نیز شناخته می شود که در تاسیسات خانگی، سیستم های گازی، ورودی ساختمانها، تاسیسات صنعتی کارایی دارد.

شیر گازی آذر
شیر گازی آذر

شیرگازی اذر با توجه به کیفیت عالی بسیار خوش قیمت است که می توانید آن را از نمایندگیهای آذر در سراسر کشور تهیه نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.