شیر گازی استارکو خرید شیر گازی استارکو

شیر گازی استارکو

یکی از پیشگامان تولید شیر الات برنجی صنعتی و ساختمانی  در ایران کمپانی استارکو می باشد ، که با جذب نیروهای مجرب و متخصص توانسته است بهترین نوع شیر گازی را تولید نماید ، این شرکت با اهداف راهبردی در تولیدات با کیفیت خود ، گامی بلند در خود کفایی کشور ایران جهت ساخت مرغوب ترین نوع شیر گازی برداشته است .

شیر گازی استارکو را مطابق استاندارد سازمان ملی استاندارد طراحی و تولید می نمایند  .

در شبکه های لوله کشی ساختمانی و صنعتی نیاز به یک شیر گاز مطمئن می باشد که بتواند سالیان سال بدون آسیب دیدگی کارایی لازم را ارائه دهد ، از این رو برای این کار می توان با خیال راحت شیر گاز استارکو را انتخاب نمود ، که با توجه به نوع جنس و طراحی آن ، شیر گاز استارکو بهترین گزینه در میان دیگر نمونه های موجود در بازار می باشد .

شیر گازی استارکو که از آلیاژ برنج تولید شده است  دارای یک اهرم می باشد که روی شیر نصب می شود ، با چرخاندن این اهرم به صورت 90 درجه می توان شیر گازی استارکو را باز و بسته کرد ، باید دقت نماییم که اهرم شیر را به صورت نیمه باز نگذاریم چرا که این حالت باعث می شود ، عمر شیر گازی استارکو کوتاه شده و دچار فرسودگی شود .

شیر گازی استارکو دارای یک دسته است که با پلاستیک مرغوب قرمز رنگ پوشش داده می شود و به صورت ربع گرد عمل می نماید تا قطع و وصل کردن جریان گاز را به درستی انجام دهد .

موارد استفاده شیر گازی استارکو

در شبکه های لوله کشی ، پکیج های گرمایشی ، خطوط انتقال گاز و مایعات ، تاسیسات شهری ، تجهیزات گرمایشی ، سیستم های آبیاری ، انتقال آب کشاورزی ، خطوط انتقال گاز ، تاسیسات ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد ، این شیر با کیفیت بسیار، دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد .

شیر گازی استارکو در سایزهای مختلفی تولید می شود که عبارت هستند از :

. 2/1 اینچ

. 2 اینچ

. 3/4 اینچ

. 2/11 اینچ

مزایای شیر گازی استارکو

. ورود و خروج سیالات را کنترل می نماید .

. فشار کارایی بالایی را هنگام ورود مایعات و گاز تحمل می کند .

. از دوام بالایی برخوردار می باشد .

. دارای سرعت عمل بالایی می باش

. به صورت یک پارچه بوده  و نیاز به روانکاری ندارد .

. از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه می باشد .

نحوه عملکرد شیر گازی استارکو

یک توپ در داخل بدنه شیر گازی استارکو قرار دارد که در مسیر سیالات قرار می گیرد و مانع از ورود و خروج آن ها می شود که با حرکت دسته که روی بدنه قرار دارد این ورود و خروج تنظیم می گردد .

باید توجه کنیم از شیر گازی استارکو فقط برای مایعات و گاز استفاده کنیم چرا که اگر در مسیر سیالات حاوی ذرات قرار بگیرد ، در طولانی مدت دچار فرسایش می شود .

شیرگازی استارکو

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.