شیر گازی عالی شیر قیمت شیر گازی عالی شیر

شیر گازی عالی شیر

شرکت تولیدی صنعتی عالی شیر با داشتن سابقه 30 ساله و با هدف تولید محصولات مرغوب، حفظ کیفیت آن و بهبود مستمر در تولید جایگاه بالایی را در کشور در جهت خودکفایی و استقلال به دست آورده است. این شرکت فعالیت خود  را در سال 1367 در زمینه سری تراشی قطعات سبک آغاز نمود.

خرید شیر گازی عالی شیر

کارخانه شیر گازی عالی شیر 77 در زمینه تولید شیر گاز فعالیت می نماید همچنین در زمینه تولید شیر توپی یکربع گرد 1 اینچ، شیر توپی یکربع گرد 1/4 1 اینچ و شیر توپی یکربع گرد 1/2 1 اینچ و شیر توپی یکربع گرد 2 اینچ و شیرآلات توپی یکربع گرد و شیر توپی یکربع گرد 1/2 اینچ و شیر توپی یکربع گرد 3/4 اینچ و شیر توپی یکربع گرد 1 اینچ فعالیت دارد.

مشخصات شیرآلات عالی شیر77:

  • حداکثر فشار گاز 200 میلی بار (3 پوند بر اینچ مربع)

  • دمای گاز از 29- درجه سانتیگراد تا 60+ درجه سانتیگراد

شیر گازی عالی شیر جهت قطع و وصل کردن جریان گاز درون خطوط لوله مورد استفاده قرار می گیرد در تاسیسات خانگی و یا صنعتی و قابل نصب در مکان مختلف چون تاسیسات گازرسانی های مختلف، ورودی مجتمع ها و ساختمان های اداری، قبل از کلیه لوازم گازسوز برای قطع و وصل شدن جریان سیال درون لوله، جهت قرار گرفتن سوراخ توپی بایستی در جهت عمود بر مسیر جریان باشد که با چرخش دسته در قوس 90 درجه جریان درون انشعاب را قطع یا وصل نماید.

فروش شیر گازی عالی شیر

از شیر آلات عالی شیر 77 در لوله کشی گاز طبیعی و گاز مایع (بصورت گاز) در واحدهای مسکونی، تجاری و صنعتی استفاده می شود.

محصولات عالی شیر 77 از بهترین مواد اولیه و با کنترل کیفیت 100% تولید می شود و دارای تمامی محصولات دارای علامت استاندارد ایران می باشد.

لیست قیمت شیر گازی عالی شیر

[تعداد: 4    میانگین: 4.3/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *