شیر گازی پاسکو لیست قیمت شیر گازی پاسکو

شیر گازی پاسکو  :

شیر گازی به شیری گفته می شود که در سیستم لوله کشی بر روی قسمت های طراحی شده قرار می گیرد و جریان سیال و گاز را قطع و وصل می کند .

جنس شیر گازی پاسکو :

به شکل عمده از آلیاژ برنج ساخته  می شوند و در برابر ضربه ، خوردگی ، زنگ زدگی ، دمای بالا و پایین و فشار تا 1000 بار مقاوم هستند .

تمامی قسمت های شیر گازی پاسکو از جمله بدنه ، فنر و دسته ی اهرم مانند از مواد مرغوب و با کیفیت تولید می شوند . همچنین در تولید شیر گازی پاسکو از بهترین و مدرن ترین دستگاه های روز دنیا استفاده می شود . همین ویژگی ها موجب گردیده تا شیر گازی پاسکو به محصولی مرغوب در بین سایر برند ها تبدیل شود .

جنس دسته ی شیر گازی پاسکو :

دسته ی شیر گازی پاسکو از جنس آهن یا فولاد است که به وسیله ی یک عایق پلاستیکی پوشش داده می شود . این عایق هم از دسته محافظت می کند و هم استفاده را راحت تر می کند .

این پخش پلاستیکی دسته در رنگ های مختلفی تولید می شود که علاوه بر تنوع و زیبایی این امکان را می دهد تا از هر رنگ به منظور خاصی استفاده کنیم و از بروز اشتباهات احتمالی جلوگیری نماییم .

سایز شیر گازی پاسکو :

1 – شیر گازی 2/1 اینچ پاسکو

2 – شیر گازی 2 اینچ پاسکو

3 – شیر گازی 4/3 اینچ پاسکو

4 – شیر گازی 1 اینچ پاسکو

خرید شیر گازی پاسکو

شیر گازی را ممکن است با نام های دیگری مانند :

شیر تک ضرب ، شیر توپی ، شیر ضربه ای ، شیر بال ولو ، شیر off / on و … بشناسید .

ویژگی های شیر گازی پاسکو :

شیر گازی پاسکو شکل و ساختمان ساده ای دارد ، استفاده از آن بسیار راحت است و با حرکت دادن 90 درجه ای اهرم آن جریان قطع و وصل می شود و همینطور سرعت کار با آن بالا است . همین ویژگی ها سبب می شود تا شیر های گازی به شیر های سوزنی و دروازه ای ترجیح داده شوند .

جهت قرارگیری دسته :

وقتی که دسته هم راستای لوله باشد یعنی شیر باز است و سیال یا گاز در جریان است و هر گاه دسته عمود بر لوله باشد یعنی جریان قطع شده است .

علامت های روی شیر گازی پاسکو :

علامت s به معنی بسته بودن و علامت o به معنی باز بودن شیر است .

قیمت شیر گازی پاسکو :                                   

شیر گازی پاسکو در عین حال که از کیفیت بالا برخوردار است ، بسیار خوش قیمت و مقرون به صرفه طراحی و ساخته شده و این یعنی همه ی ویژگی های خوب یک جا باهم .

تا اینجا با ویژگی های مهم شیر گازی پاسکو ، جنس ، اندازه و توضیح کارکرد شیر گازی پاسکو آشنا شدیم . اگر نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید .

امیدواریم مطالب بالا مفید بوده باشد .

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.