شیر گازی چینی

بهترین شیر گازی چینی

در این مقاله قصد داریم بدانیم شیر گازی چیست و نوع وارداتی آن از کشور چین چه کیفیتی دارد. اگر شما هم سوالاتی در این مورد دارید می توانید تا پایان متن با ما همراه باشید تا به جواب سوالهایتان برسید.

ابتدا به توضیح کاربرد و چیستی شیر گازی می پردازیم.

شیر گازی چیست؟

به شیرهایی گفته می شود که برای قطع و وصل کردن جریان در لوله کشی های مختلف به کار می رود.

اما چرا با نام شیر گازی شناخته می شود؟ چون در لوله کشی گاز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، بنابراین به این نام شهرت پیدا کرده است.

کار شیر گازی به صورت off/on انجام می شود. چون یا جریان را به طور کامل قطع می کند و یا کاملا به جریان اجازه ی عبور می دهد به همین دلیل است که یکی دیگر از نام هایی که این نوع شیر به آن معروف شده است، شیر off/on است. عملیات قطع و وصل کردن جریان به کمک اهرمی که بر روی این شیر قرار دارد انجام می شود. زاویه ی حرکت دسته 90 درجه است که به صورت رفت و برگشتی کار خود را انجام می دهد.

از ویژگی های مهم این شیرها ارزان و در دسترس بودنشان است.

البته نام های دیگری مانند شیر ضربه ای با شیر تک ضرب هم هست که در بازار رایج هستند و برای شیر گازی مورد استفاده قرار می گیرند.

جنس شیر گازی

در جنس های مختلفی در بازار وجود دارد که یکی از انواع با کیفیت آن را می توان شیر برنجی دانست. چرا که برنج خاصیت ضد ضربه بودن دارد که به دوام بالا کمک می کند. همچنین ضد زنگ است .

شیر گازی چینی

همانطور که می دانیم امروزه واردات از کشور چین به ایران به شکل گسترده ای انجام می شود که یکی از این محصولات شیر گازی است. علاوه بر برندها و تولیدکننده های داخلی واردات زیادی هم از چین انجام می شود.

کیفیت های مختلفی در میان شیرهای وارداتی وجود دارد که لازم است برای شناخت آنها و رسیدن به نوع با کیفیت تحقیقات زیادی انجام شود.

 

شیر گازی چینی
شیر گازی چینی

قیمت شیر گازی چینی

همانطور که از نظر کیفی دارای طبقه بندی متفاوتی هستند، از نظر قیمتی هم در قیمت های مختلفی در بازار وجود دارند. در مورد محصولات چینی باید دقت کنیم تا بهای پرداختی با درجه کیفی مطابقت داشته باشد.

از اینکه تا پایان مقاله  با ما همراه بودید سپاسگزاریم.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.