شیر یورک ایتالیا

مشخصات شیر یورک ایتالیا

در ایتالیا شرکت یورک به تولید شیرآلات مختلف مطابق با استانداردهای بین المللی پرداخته است و باکیفیت ترین نوع شیرآلات را به بازارهای جهانی عرضه کرده است.

شیرآلات یورک در ایران طرفداران بسیاری دارند چرا که طی سیکالهای متعدد استفاده بدون خرابی و یا تعمیر عملکردی عالی از خود نشان می دهند به طوری که موفق شده اند رضایت خریدداران را جلب نمایند.

شیرآلات یورک شامل: شیر خودکار فنری یورک ایتالیا، شیر فشارشکن یورک ایتالیا، شیر سوپاپ یورک ایتالیا می باشد که در سایزهای مختلف و ابعاد گوناگون طراحی و تولید می گردند.

شیر یورک ایتالیا و یا شیر خودکارفنری که در درون خود فنر دارد نسبت به سایر شیرآلات استقامت بالایی دارد، به گونه ای که در محل جریانات آبی زنگ نمی زند، و به دلیل ساختار داخلی از کیفیت و ماندگاری بالایی برخورددار است.

از نظر سایز بندی این محصول در سایزهای 1/2 اینچ، 3/4 اینچ، 1 اینچ، 2 اینچ، 3 اینچ از آلیاژ برنج که مرغوبترین آلیاژ در تولید شیرآلات مختلف می باشد تولید می گردد که برای جلوگیری از بازگشت آب مورد استفاده قرار می گیرد.

شیر یکطرفه یورک ایتالیا همانگونه که از نماش  پیداست برای جریان سیال از یسک جهت کارایی دارد به طوری که از بازگشت آنها ممانعت به عمل می آورد، این مدل شیر در سیستمهای بسیاری که نیاز باشد جریان سیال از یک سمت صورت بگیرد بکارگرفته می شود.

موارد استفاده از شیر یورک ایتالیا

  • مصارف خانگی
  • سیستمهای گرمایشی و تهویه مطبوع
  • سیستمهای گاز فشرده و…

شیر یورک ایتالیا در شرایط مختلف همچون، افقی، عمودی و یا مایل قرار می گیرد، این محصول از آلیاژ برنج تولید می شود که می تواند به طور اتوماتیک فشار زیاد ورودی را به فشار کم خروجی تبدیل کند، باعث سهولت و راحتی در بهره برداری از شبکه ها و خطوط انتقال شود، در خرید هزینه های هنگفت در زمینه های خرید زمین و ساخت مخازن فشار شکن صرفه جویی کند.

شیر یورک ایتالیا
شیر یورک ایتالیا

این محصول دارای یک فنر می باشد  که یک روکش پلاستیکی تفلون روی آن قرار می گیرد.

عمنلکرد شیر یورک ایتالیا به این گونه است که در داخل خود دارای فنر و یک پلیت بوده که در حالت عادی بسته می باشد و زمانی که پمپ باز می شود، فنر به پلیت فشار آورده و آن را هل می دهد و مسیر جریان را باز می نماید، و هنگامی که پمپ قطع شده فنر، پلیت را به جای خود برگردانده و راه بازگشت آب را مسدود می کند.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.