شیر یکطرفه یورک چیست

شیر یکطرفه یورک 

یورک از برندهای معتبر جهانی می باشد که شیرآلات خود را به تمام نقاط دنیا صادر کرده است، در شرکت یورک سعی شده است در تمامی خطوط تولید از ماشین آلات و دستگاه های بروز استفاده شود تا نیروهای کار متخصص و مجرب آن بتواند با توجه به دانش روز دنیا و علم فناوری و تجارب به دست آورده در امر تولید، بهترین نوع شیرآلات را تهیه و طراحی کنند و نیاز بازار جهانی را تأمین نمایند.

شیر یکطرفه یورک از پرفروش ترین و پرتیراژه ترین تولیدات یورک می باشد که از مواد اولیه مرغوب تولید شده است و دارای کیفیت بالا و عملکردی فوق العاده می باشد.

شیرآلات یورک در ایران نیز طرفداران بسیاری دارند به همین علت سالیان متمادی است که با بهترین کیفیت وارد بازار ایران می گردند.

شیر یکطرفه که به آن جک ولو و یا شیر غیربرگشتی و شیر خودکار نیز گفته می شود به منظور جرسان سیال از یک جهت در سیستمهای مختلف و حساس به برگشت آب به کار برده می شود.

برگشت آب در بعضی سیستمها مانند پمپ ممکن است آختلال و خرابی ایجاد کند به همین دلیل شیر یکطرفه را بعد از پمپ نصب می کنند که اجازه ندهد جریان برگشتی سیال اتفاق بیفتد.

شیر یکطرفه یورک به صورت خودکار و بدون هیچ اپراتوری این عملیات را انجام می دهد به همین دلیل به آن شیر خودکار نیز گفته می شود، در این مدل شیر با حداقل فشار جریان سیال عمل کرده و اجازه جاری شدن سیال را می دهد، همچنین این محصول دارای دو درگاه ورودی و خروجی می باشد که اثر اختلاف فشار بین دو طرف آن اجازه حرکت و میعان سیال را نمی دهد و برگشت آن را غیر ممکن می سازد.

از دیگر کاربردهایی  که شیر یکطرفه یورک  دارد در لوله های متصل به سیستمهای ثانویه مانند انشعابات که فشار وارد شده بیش از حد مجاز در سیستم اصلی است نصب می گردد تا از ورود سیال سیستم ثانویه به سیستم اصلی جلوگیری نماید.

شیر یکطرفه در مدلهای مختلفی همچون شیر دریچه ای، شیر سوپاپی، شیر سوپاپی توری دار، شیر یکطرفه فنردار تولید می گردد که کارایی یکسانی دارند و فقط نوع عملیات آنها با تفاوتهایی روبرو می باشد.

نمایندگی فروش شیر یکطرفه یورک

برای خرید شیر یکطرفه یورک می توانید به نمایندگی های ما مراجعه فرمایید و محصول مد نظرتان را با گارانتی معتبر دریافت نمایید.

شیر یکطرفه یورک 
شیر یکطرفه یورک چیست
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.