شیر یکطرفه یورک

کمی در باره شیر یکطرفه یورک

استفاده از شیر یکطرفه برای سیستمهای مختلفی که جریان سیال باید از یک سمت صورت بگیرد ضروری می باشد چرا که بازگشت جریان سیال می تواند خسارات بسیاری از جمله سوختن سیستم را به همراه داشته باشد.

این قطعه ی کاربردی باید از برندی انتخاب شود که مطمئن باشیم از نظر کیفیتی و عملکرد می تواند انتظار ما را برآورده سازد، از این رو ما به شما شیر یکطرفه یورک را پیشنهاد می دهیم .

شرکت یورک شیر آلات خود را از مواد اولیه مرغوب با بهترین ماشین آلات و دستگاه های مدرن و دانش فنی روز دنیا و تجهیزات پیشرفته با همکاری پرسنلی سخت کوش و متخصص طراحی و تولید می نماید.

با توجه به تمام خصوصیات شرکت یورک می توان این اطمینان را داد که محصول خروجی یورک از کیفیت بالا برخورددار بوده به طوری که می تواند در دراز مدت بدون هیچ گونه خرابی کارایی خوبی از خود نشان دهد و حفاظت و ایمنی را به وجود آورد.

شیر یکطرفه چیست؟

جریان سیال در شیر یکطرفه از یک جهت می باشد، این موضوع برای سیستمهای حساس مانند پمپها می تواند حیاتی باشد چرا که اگر این مدل شیر در آنها قرار داده نشود، بازگشت آب به درون پمپ می تواند خسارات بسیاری را به همراه داشته باشد.

شیر یکطرفه یورک دارای یک فنر به همراه پلیت در درون خود می باشد و زمانی که فشار از طرف سیال با روشن کردن پمپ رخ می دهد، پلیت توسط فنر کنار رفته و جریان اتفاق می افتد و هنگامی که پمپ اتومات کرده و یا قطع می شود فنر به پلیت اجازه می دهد در مسیر جریان قرار بگیرد و مسیر بازگشت سیال را مسدود کند.

مزیتهای شیر یکطرفه یورک

  • تبدیل کردن فشار زیاد ورودی به فشار کم خروجی
  • سهولت در بهره برداری از شبکه ها و خطوط انتقال
  • صرفه جویی در هزینه ها هنگام خرید زمین و ساخت مخازن فشاررشکن

این محصول یکی از شیرآلات مهم در لوله کشی ساختمان می باشد که از یک فنر، پلیت و یک بستر پلاستیکی تفلون تشکیل شده است.

قیمت شیر یکطرفه یورک

این محصول در ابعاد مختلف تولید می گردد که با توجه به سایزهای آن دارای قیمت متفاوت می باشد، با این حال می توانید شیر یکطرفه یورک را با شایسته ترین قیمت از نمایندگیهای فعال ما به آدرس www.avalve.ir همراه با گارانتی تهیه نمایید.

از اینکه تا پایان با ما همراه بودید سپاسگزارم.

شیر یکطرفه یورک
شیر یکطرفه یورک
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.