شیر 2/2 افتابه فروش شیر 2/2 افتابه

همیشه شیر الات علاوه بر زیبایی و تجملاتی که دارد باید بهداشتی و دارای استاندارد ملی باشد . شیرالات جزو تجهیزات ساختمانی هستند که بسیار حائز اهمیت است . همه مردم جهان در طول روز صد ها بار با شیر الات منازل و … خود سر و کار دارند . شیر الات از مهم ترین تاسیسات انتقال سیال گرم و سرد محسوب می شود .  شیر 2/2 افتابه یکی از انواع شیر الاتی است که معمولا بر خلاف شیر الات دیگر , برای سرویس های بهداشتی براساس دانش و فناوری نوین و جدید و توسط افراد با سابقه و خوش ذوق , طراحی و تولید شده است . این شیر دارای خروجی به سایز 2/1 اینچ می باشد .

شیر 2 در 2 آفتابه

همچنین در شیر 2/2 افتابه از یک مغزی استاندارد 2/1 اینچ , برای قطع و وصل کردن جریان به حالت پیچشی مورد استفاده واقع می شود . شیر افتابه در اماکنی که نیاز به استفاده از اب گرم نخواهد داشت استفاده می شود . این شیر معمولا از جنس استیل ساخته می شود . از مزایای شیر 2/2 افتابه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • مقاومت شیر افتابه در برابر خوردگی و فرسودگی
  • مقاومت شیر در برابر دما و فشار
  • مقاومت شیر در برابر شرایط محیطی

شیر 2/2 افتابه از محصولاتی است که علاوه بر زیبایی که دارد , از کیفیت بالا نیز برخوردار است . این شیر همان طور که گفته شد در سرویس های بهداشتی منازل , ساختمان های تجاری , سرویس هاس بهداشتی پارک ها و…. مورد استفاده واقع می شود و یکی از محصولاتی است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول توسط برند های مختلفی تولید و در سایزهای مختلف ساخته می شود . شما می توانید این محصول را با بهترین قیمت و کمترین هزینه از نمایندگی های موجود در بازار تهیه و وابسته به نیاز خود خریداری کنید .

شیر آفتابه 2 در 2

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *