فروش شیرفلکه سیم ایتالیا

شیرفلکه سیم ایتالیا

سیم ایتالیا نامی آشنا در میان جهانیان می باشد که با تولید باکیفیت شیرآلات، زبان زد عام و خاص شده است.

در مجموعه سیم ایتالیا از متدهای جدید در ساخت شیرآلات و دستگاه های نوین در کنار پرسنلی سخت کوش و توانمند که علم بالایی در تولید شیرآلات دارند استفاده می شود.

امروزه سیم ایتالیا بر این باور است که با پشتکاری مدیران هوشمند خود و کارکنان متعهد بتواند  شیرآلات را به طور گسترده تری طراحی و تولید نماید تا  در اختیار بسیاری از کشورها قرار دهد.

استفاده از تحقیقات و فن آوری جدید باعث شده است که سیم ایتالیا با تولید شیرآلات با کیفیت به یک برندی معتبر و پرآوازه تبدیل شود و در راه توسعه بخشیدن به کیفیت و تولیدات قدمهای محکمی بردارد.

نگرش مدیزیتی سیم ایتالیا بر رضایت مندی مشتریها، تامین کننده ها و سرمایه گذاران استوار شده است که تا به امروز در این مسیر موفق عمل کرده و از طریق پیاده سازی آخرین استانداردهای بین المملی و بروز کردن کلیه ماشین آلات و علم فناوری توانسته سطح کیفیتی محصولات خود را در رده های بالا نگه دارد.

شیرفلکه سیم ایتالیا در مدلهای مختلفی به منظور قطع و وصل جریان و محدود کردن و کنترل جر یان سیال تولید می گردد که هرکدام برای یک نوع تأسیات و خطوط لوله کشی ایده آل می باشند.

از شاخصترین و پرطرفدارترین تولیدات سیم ایتالیا شیرفلکه می باشد که در انواع طراحی و تهیه می شود.

  • شیرفلکه برنجی سبک سیم ایتالیا و شیرفلکه برنجی سنگین سیم ایتالیا

با نام فشار قوی نیز شناخته می شوند که مطابق با استانداردهای روز اروپا تولید می گردند.

از این محصولات برای سیستمهای گرمایشی مخصوص ساختمانهای مسکونی، اداری و تجاری استفاده می کنند، در سیستمهای انتقال دهنده بخار به ویژه بخارهای بسیار داغ کارایی دارند، جهت اتصال آب لوله کشی ساختمان به لوله کشی آب شهری به عنوان فلکه اصلی در سیستم لوله کشی و… به کار گرفته می شوند.

شیرفلکه سیم ایتالیا
شیرفلکه سیم ایتالیا
  • شیرفلکه سوزنی برنجی سیم ایتالیا

علاوه بر قطع و وصل کردن می تواند دبی ویا جریان عبوری سیالات را کنترل نماید، انتهای میله اصلی شیرفلکه سوزنی به شکل سوزن می باشد به همین دلیل این نام را برای آن برگزیده اند که در سیستمهای آبیاری مزارع و زمینهای کشاورزی، انتقال بنزین و گازوئیل و سیالات غیرخورنده و انتقال بخارهای داغ با حرارت بالا و… کاربرد دارد.

فروش شیرفلکه سیم ایتالیا از طریق نمایندگیهای ما به آدرس www.avalve.ir امکان پذیر می باشد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.