فروش شیر رادیاتور گرما

فروش شیر رادیاتور گرما

پس از گذشت 30 سال تلاش در زمینه تولید شیرآلات ساخته شده از فلز برنج توانسته ایم به عنوان بهترین تولید کننده شیر رادیاتور تولید داخل در بین مصرف کنندگان این محصول شناخته شویم. که تا به امروز تلاش کرده ایم برای این هدف از مواد اولیه مرغوب جهت تولیدات خود استفاده کنیم و با چشمانی تیز بین کوچکترین اشکالی را نادیده نگیریم و برای حفظ کیفیت عالی بکوشیم و از توانایی متخصصان مجرب و ماشین آلات روز دنیا بهره ببریم.

خرید شیر رادیاتور گرما

برای نصب رادیاتور های پنلی و یا آلومنیومی به سیستم لوله کشی گرمایشی نیاز است از دو نوع شیر ورودی و خروجی بهره ببریم که هر کدام از لحاظ ظاهری و کاربرد با یکدیگر متفاوت می باشد. شرکت تولیدی ایران گرما با افتخار توانسته است بیش از 30 سال در تولید هر دو مدل شیر ذکر شده فعالیت نماید و همیشه به عنوان یکی از بهترین گزینه های انتخاب مصرف کنندگان باشد.

شیر رفت که در بالای رادیاتورهای شوفاژ نصب و راه اندازی می شوند همانند سایر شیرها هستند که تنها به منظور تنظیم جریان ورودی آب به رادیاتور مورد استفاده قرار می گیرد. با کم کردن این شیرها ورودی آب به رادیاتور شوفاژ کمتر می شود و در نتیجه گرمای رادیاتور هم کمتر می شود. بدنه شیر رادیاتور از جنس آلیاژ برنج یکپارچه فورج بوده و سیستم آب بندی فلز بر روی فلز بدون استفاده از قطعات لاستیکی استفاده شده است. دسته شیر رادیاتور از پلاستیک مرغوب با مقاومت بالا در مقابل حرارت و شکنندگی تهیه شده است. این نوع شیر رادیاتور با انواع لوله های فلزی، سبز و چند لایه مورد استفاده قرار می گیرد.

شیرهای برگشت آب شیرهای پایین رادیاتور هستند و به شیر زانویی نیز شهرت دارند که میزان آب برگشتی به سمت پکیج و یا موتور خانه را تنظیم می کنند. شیرهای برگشت یا پایین رادیاتور به دلیل اینکه میزان آب برگشتی به سمت پکیج و یا موتور خانه را تنظیم می کنند و عملاٌ قابل دید یا لمس برای کاربر نیستند خیلی هم شناخته شده و در دسترس نیستند. از این رو برخی از افراد به گمان اینکه کارایی خاصی ندارند آنها را می بندند و یا کاری با آنها ندارند. شیرهای برگشت رادیاتور شوفاژ در واقع تعبیه شده اند تا بتوان به راحتی تعادل دمایی را در رادیاتور ها به وجود بیاید. شما می توانید با کم کردن میزان برگشتی آب در این رادیاتور ها به رسیدن آب به رادیاتور های شوفاژ دیگر که کمتر گرم می شوند کمک کنید. شیرهای برگشت آب در رادیاتور ها اغلب در زیر شیر اصلی ورودی رادیاتور شوفاژ نصب می شوند ولی برخی از تولید کنندگان خروجی را در طرف دیگر رادیاتور شوفاژ در نظر می گیرند.

لیست قیمت شیر رادیاتور گرما

وقتی آب ورودی به رادیاتور شوفاژ و خروجی آن محدود باشد نیروی آب بیشتری در مدار گرما باقی میماند و اگر احیاناٌ رادیاتوری در فاصله دورتر نصب شده و قادر به گرم شدن نیست در ساختمان وجود داشته باشد با کم کردن فشار خروجی و ورودی در همه رادیاتور ها بهتر می توان گرمایش آن را تنظیم کرد. بنابراین شیر پایین رادیاتور شوفاژ شیر تنظیم خروجی و تعادل در سیستم گرمایش منزل و یا محیط کار شما می باشد و نقش بسیار مهمی در گرمایش و میزان ثبات گرمایش در همه خانه بر عهده دارد.

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *