فروش شیر گازی مهشیر

فروش شیر گازی مهشیر

کارخانجات صنعتی مهشیر از سال 1385 در حال تولید انواع شیرآلات برنجی در استان تهران می باشد و تا به امروز مستمر در حال فعالیت می باشد و توانسته است در این سالها شیرآلات مختلفی را در سبد تولیدی خود قرار دهد و آنها را به تولید انبوه جهت مصرف در سرتاسر کشور عرضه نماید و با برخورداری از کیفیت مطلوب قیمتی مناسب را برای تولیدات خود اتخاذ نماید تا مصرف کنندگان به توانند به راحتی از این محصولات متنوع و با کیفیت بهره مند گردند و رضایت مشیتریان را تا به امروز با این رویه به خود جلب نماید. این گروه تولیدی با برخورداری از ماشین آلات مختلف سری تراشی، واحد فورج، دستگاه های مختلف کنترل کیفیت و آزمایشگاهی و قسمت های مختلف دیگر که هر ساله در حال باز نگری و در صورت نیاز در حال ارتقاء می باشد و با بکار گیری از کارکنانی مجرب توانسته است با افتخار محصولاتی با کیفیت صادراتی را تامین نماید.

خرید شیر گازی مهشیر

در بخش تولیدی شیرآلات گازی این مجموعه می توان به شیر دسته گازی یا شیر توپی اشاره نماییم که با حرکت چرخشی می باشد که در آنها از مجرا بندی که به شکل کروی می باشد استفاده می شود. که این مجرا بندها برای باز و بسته کردن جریان مورد استفاده قرار می گیرد.

شیر گازی مهشیر از جمله شیرهای ساده ای است که جهت قطع و وصل استفاده می شود. که از یک قطعه توپی شکل برای متوقف کردن و راه اندازی دبی سیال در پایین دست شیر استفاده می شود با چرخش ساقه شیر به سمت موقعیت باز شدن توپی چرخیده و سوراخی که در وسط آن تعبیه شده است در مسیر ورود و خروج سیال قرار می گیرد و در نتیجه سیال از شیر عبور می کند. وقتیکه توپی طوری بچرخد که سوراخ آن عمود بر مسیر سیال قرار گیرد، دبی سیال متوقف می گردد. وقتی کهخ توپی در موقعیت نیمه باز قرار می گیرد، جریان آشفته ای در شیر ایجاد می شود این مشخصه باعث محدودیت کاربرد شیر گازی می گردد.و بنابر این بایستی فقط در کاربردهای کاملاٌ باز و یا کاملاٌ بسته بکار روند.

در شیر گازی هایی که در سیستم های فرآیند بکار می روند ممکن است از عملگر های مختلفی به منظور کنترل مستقیم یا از راه دور شیر استفاده شود. متداول ترین این عملگر ها یا به صورت دستی بوده و یا به صورت مکانیکی توسط یک موتور کار می کنند. که شیر گازی تولید شده توسط گروه صنعتی مهشیر از نوع دستی می باشد و جهت مصارف ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد ولی در مکان های صنعتی از شیرآلات مکانیکی و ی الکتریکی برای کنترل دقیق تر عملکردها استفاده می شود.

خرید شیر گازی مهشیر

در بیشتر شیر گازی ها که شیر گازی مهشیر نیز جزء آن می باشد عمل کردن شیر در حالتی روی می دهد که دسته شیر تا 90 درجه بچرخد. به طور متعارف از این سری شیرها (شیر گازی مهشیر) مشخصه های کمتری برای تنظیم جریان دارند و همچنین در وضعیت تنظیم جریان بدلیل سرعت بالای سیال، نشینگاه در معرض سایش سریع قرار می گیرد. و یکی از دیگر مشکلات این شیر گازیها حبس شدن مقداری از سیال در داخل توپی در هنگام بسته شدن می باشد. لذا در موقع مصرف اینگونه شیرها پیشنهاد می شود از باز و بسته کردن های غیر ضروری جلوگیری نمود و کمتر از این شیر جهت باز و بست و بدتر از آن از نیمه باز بودن و یا نیمه بسته بودن استفاده کرد. در غیر اینصورت این شیرها از پر کاربرد ترین شیرها و همینطور با دوام ترین شیرها در صنعت گاز رسانی می باشد.

 

[تعداد: 4    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *