فلنچ ایران پایپینگ

شرکت ایران پایپینگ از جمله شرکت هایی است که به تولید انواع اتصالات , فلنج ها و گکست ها و… می پردازند . فلنج ها از جمله اتصالات پر کاربرد تری هستند که امروزه بیشتر مهندسین از فلنج ها برای تاسیسات خود استفاده می کنند که در تنوع های زیادی با توجه به استاندارد های ضروری  طراحی و ساخته شده است .این برند معروف با تولید و طراحی این محصولات تواسته است برند خود را در میان مردم و مهندسین توسعه دهد و در میان مشتریان استقلال یابد .

خرید فلنچ ایران پایپینگ

شرکت ایران پایپینگ با دانش و فناوری مدرن و به روز شروع به ساخت  و طراحی این نوع اتصال فلنج پرداخته است . این شرکت شناخته شده در حوزه های نفت , گاز , پتروشیمی و نیروگاه های صنایع فولادی و غیر فولادی فعالیت  دارد . فلنج ایران پایپینگ به تولید این محصول در انواع سایزها و کلاس ها از 150 تا 2500 پرداخته است . فلنج  ها اتصالاتی هستند که برای وصل کردن دو قطعه در دستگاه ها و لوله کشی ها مورد استفاده قرار می گیرند هم چنین در تعمیر و نگهداری قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد . فلنج ایران پایپینگ جزو اتصالات سودمندی است که در ان از عملیات جوشکاری استفاده نمی شود و برای وصل کردن دو قطعه به یکدیگر از پیچ و مهره  و برای جلوگیری از نشتی اب از واشر استفاده می کنند . فلنج ها را با توجه به روش های ساخت به چند دسته تقسیم بندی می کنند :

  • براساس انواع اتصال
  • براساس نوع فلنج روبه رو می باشد
  • براساس رتبه بندی درجه حرارت فشار
  • براساس انواع مواد

فلنج ها براساس شرایط محیطی متفاوت و نوع طراحی و ساختی که دارند در انواع گوناگونی از جمله فلنج پیچی , فلنج جوشی , فلنج روکار , فلنج لبه دار ,  فلنج گردن دار یا گلو دار و فلنج کور تقسیم بندی می شوند . شرکت ایران پایپنگ همواره در تلاش است تا بهترین محصولات را با بهترین قیمت طراحی و به بازار عرضه کند .

قیمت فلنچ پایپینگ

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *