فلنچ جوشی ملسی

فلنج ها اتصالات متفاوتی هستند که که توسط برند های متفاوتی ساخته و تولید می شوند ولی اینکه کدام برند برتر و بهتر است , موضوعی است که باید براساس مطالعات انجام شده کسب شود . فلنج جوشی ملسی یکی از برترین برند های  ایتالیایی ( MELESI ) است که شناخته شده و دارای استاندارد ASME B16.5 است که در این استاندارد تمام مشخصات ظاهری فلنج جوشی ملسی اعم از قطر سوراخ , ضخامت , وزن و …. در این استاندارد ملی نام برده شده و ذکر شده است که این موضوع بسیار حائز اهمیت است .

خرید فلنچ جوشی ملسی

فلنج ها از قطعات فولادی به صورت جفت ساخته می شوند و لوله ها را با استفاده از پیچ و مهره به یکدیگر متصل می کنند . یکی از مزایای این نوع برند فلنج جوشی , سهولت در باز و بسته شدن این نوع از اتصال نسبت به سایر برند ها است . برای اب بندی فلنج جوشی ملسی از انواع واشر و گسکت پلاستیکی , واشر نسوز ساده , واشر نسوز سیم دار و گسکت اسپیرال وند استفاده می شود .  روش ساخت این نوع از فلنج جوشی  برند ملسی براساس استاندارد ذکر شده به صورت فورج صورت گرفته است که ساخت این محصول به این روش باعث ایجاد استحکام و مقاومت فشاری و دمایی این محصول می شود و هم چنین ساخت این محصول به روش فورجینگ باعث می شود تا فلنج این برند ظاهری تمیز تر و بهتر از فلنج های دیگر داشته باشد که این خود از مزایای این محصول است . به علت اینکه هر دو طرف فلنج جوشی ملسی صاف و صیقلی می باشد , به این نوع محصول فلنج های جوشی ملسی دو رو تراش نیز می گویند .

انواع فلنج های جوشی ملسی را می توان به شرح زیر تقسیم بندی کرد که همه این فلنج ها دارای فشار ها و کلاس های متفاوت می باشند :

  • فلنج جوشی گلودار ملسی
  • فلنج جوشی اسلیپون ملسی
  • فلنج جوشی ساکت ولد ملسی
  • فلنج کور ملسی

خرید فلنچ جوشی ملسی

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *