قیمت اتصالات گالوانیزه برزیلی

قیمت اتصالات گالوانیزه برزیلی

برند TUPY برندی پیشتاز در زمینه تولید اتصالات دنده ای با بالاترین استانداردهای جهانی و بین المللی است .

گالوانیزه توپی برزیل در دو مدل سفید آبکاری سرد و گرم چدنی و اتصالات گالوانیزه گازی سیاه توپی برزیل تولید می گردند که اتصالات سیاه گالوانیزه در لوازم موتورخانه استفاده می شود.

قیمت اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

اتصالات گالوانیزه TUPY برزیل از نظر درجه کیفیت در Grade A قرار دارد.

از جمله محصولات شرکت توپی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

زانو گالوانیزه برزیلی ، چپقی توپی برزیلی، سراه گالوانیزه توپی، بوشن لب دار توپی برزیلی، مغزی گالوانیزه برزیلی، درپوش گالوانیزه توپی برزیلی، مهره ماسوره گالوانیزه برزیلی، انواع زانو تبدیلی ، انواع بوشن تبدیلی، انواع سه راه تبدیلی، انواع مغزی و روپیچ تبدیلی

که در این متن به معرفی مهره ماسوره گالوانیزه توپی پرداخته می شود:

جنس این محصول از آهن چکش خورده و اتصال آن از نوع دنده دنده می باشد همچنین این محصول جهت استفاده توسط سیال های گاز، آب و هوا کاربرد دارد.

خرید اتصالات توپی برزیل

به طور کلی مهره ماسوره گالوانیزه یک آلیاژ آهن- کبن است که ترکیبی از خواص برجسته چدن و فولاد می باشد ترکیب شیمیایی ریخته گری ساخته شده با قابلیت عالی که سبب می شود چدن های قیمتی به ویژه برای ساخت اشکال پیچیده به خصوص مناسب جهت Walled و ساخت قطعات نازک چدن سخت و شکننده و غیر قابل انعطاف باشد.

مهره ماسوره سیاه توپی همچون مهره ماسوره گالوانیزه توپی یک نوع اتصال آبکاری شده است. جنس این اتصالات از چدن می باشد که پس از آبکاری گرم به صورت اتصالات دنده ای فشار قوی و معمولی تولید می گردند. از این اتصالات در فاضلاب و لوله اتصالات ساختمانی مورد استفاده قرار گرفته و از استقبال بالایی برخوردار گشته است.

فروش اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

این نوع از اتصالات مدل ها و نمونه های زیادی دارد تا در لوله کشی ساختمان به راحتی و با خیال راحت بتوان استفاده کرد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *