قیمت انواع شیرگازی استارکو

انواع شیرگازی استارکو

شیرگازی از شیرهای پرمصرف می باشد که به دلیل سهولت استفاده مورد استقبال اکثریت قرارگرفته است، از این رو این محصول توسط شرکتهای متعددی تولید می گردد که مجموعه استارکو به دلیل کیفیت برترش به برندی پرآوازه و مطرح تبدیل شده است.

مجموعه استارکو در راستای خودکفایی کردن کشورعزیزمان ایران گامی بلند برداشته و محصولات خود را مشابه و هم سطح نمونه هی خارجی تولید نموده که دیگر نیاز به وارد کردن شیرآلات خارجی نباشد که این موضوع کمک به کمتر خارج کردن ارز از کشور شده لست.

شیر گازی استارکو با نام شیر توپی، شیر تک ضرب و شیر ربع گرد نیز معرفی می شود و کار با آن به این گونه است که به وسیله دسته اهرمی شکلی که بر روی بدنه نصب گردیده باعث می شود شیر باز و بسته شود، به این گونه که با چرخش دسته موازی با لوله، توپی درونش به کنار رفته و جریان سیال اتفاق می افتد اما زمانی که اهرم به سمت مخالف لوله چرخیده شود توپی در مسیر جریان قرار می گیرد و مسیرش را مسدود می کند.

شاید با شنیدن نام شیرگازی این ذهنیت برای مخاطب به وجود بیاید که این محصول فقط برای لوله کشی گاز کارایی دارد اما باید بگوییم خیر این چنین نیست! شیرگازی استارکو برای تمامی خطوط لوله کشی آب و گاز، تاسیسات شهری، صنعتی، لوله کشی فاضلاب، خطوط انتقال نفت و سایرسیالات غیرخورنده و… به کار برده می شود، اما چون بیشترین مصرف را در سیستم لوله کشی گاز دارد با نام آن شیر گازیشناخته می شود.

شیرگازی استارکو
شیرگازی استارکو

انواع  شیرگازی استارکو

2/1 1 اینچ، 4/1 1 اینچ، 2/1 اینچ سارا، 1 اینچ سارا، 4/3 اینچ، 2 اینچ.

به طور معمول از سایزهای کوچک برای مصارف خانگی و از سایزهای بزرگتر برای مصارف صنعتی استفاده می شود، قیمت شیرگازی استارکو با توجه به سایز و نوع آن متفاوت است، با این حال شیرگازی استارکو را می توانید با شایسته ترین قیمت تهیه کنید.

ویژگیهای شیرگازی استارکو

بهترین مواد در تولید شیر آلات آلیاژ برنج می باشد چرا که از ویژگی های  منحصربه فردی برخورددار است، چراکه بیشترین مقاومت را در برابر چکش خوری، ضربه، خوردگی و زنگ زدگی دارد و می تواند در برابر فشاربالا هنگام ورود مایعات و گاز بیشترین استحکام را از خود نشان دهد، و مهمتر اینکه متریال برنج خاصیت ضد میکروبی دارد که برای آب آشامیدن بسیار مناسب است.

از اینکه تا پایان با ما همراه بودید سپاسگزارم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.