قیمت شیرفلکه کیتز

شیرفلکه کیتز

تعریفی از شیرفلکه

به منظور قطع و وصل کردن جریان سیالات از شیر فلکه استفاده می شود، این شیر به گونه ای طراحی شده است  که در خطوط سرویس یا به صورت کاملا باز قرار می گیرد و یا به صورت کاملا بسته.

زمانی که شیر فلکه باز می باشد دیسک این شیر از مسیر جریان سیال خارج می شود و با خارج شدن دیسک شیر به لوله ای هم اندازه به لوله متصل تغییر پیدا می کند و زمانی که شیر فلکه بسته می باشد، برای تمام سیالات آب بندی خوبی انجام می دهد.

اجزای شیرفلکه شامل: بدنه، ،سرپوش، محور یا شفت می شود که بیشترین استفاده را در صنعت تاسیسات دارد و در صنعت نفت و صنایع پتروشیمی نیز به کار گرفته می شود.

شیر فلکه از آلیاژ برنج فورج پذیر می باشد به طوری که با تولید آن با روش فورجینگ  فاصله مولکولی بین ذرات کم شده و باعث می شود شیربا فشار بالا تهیه شده و آزمایشات انهدام را نیز با مقاومت بالا تحمل کند، این روش تولید به گونه ای است که شیرفلکه می تواند در برابرفشار باری بالا استحکام خوبی از خود نشان دهد.

مزایای شیر فلکه

نصب شیر فلکه به جهت جریان بستگی نداشته و می تواند در هر دو جهت نصب گردد، افت فشار ناشی از شیر فکه در حالت کاملا باز بسیار کم می باشد، با داشتن آلیاژ برنج در تولید خود مقاومت و استحکام بالایی در برابر ضربه، دماهای مختلف، پوسیدگی و غیره… دارد.

اما از معایب آن می توان گفت که با سرعت باز و بسته نمی شود ودر حالت نیمه باز با ارتعاش و لرزش همراه است، پس برای تنظیم جریان، مناسب نمی باشد.

قیمت شیرفلکه کیتز
قیمت شیرفلکه کیتز

شیرآلات کیتز

مجموعه کیتز پیشرو در تولید بوده و موفق شده با مدیرانی قوی و پرسنلی متخصص با ماشین آلات بروز و با کمک دانش روز دنیا شیرفلکه را با بهترین کیفیت راهی بازار نماید و به اعتباری بلندوالا در سراسر دنیا دست پیدا کند.

فاکتورهایی که در قیمت گذاری شیرفلکه کیتز تاثیر گذار هستند عبارتند از: نرخ مواد اولیه، نرخ ارز، سایز، ابعاد، جنس بدنه و…

با این حال قیمت شیر فلکه کیتز با توجه به کیفیت و دوام طولانی اش بسیار مناسب است که می توانید از سایت مجموعه آن را مشاهده کنید و یا به صورت حضوری به نمایندگیهای کیتز مراجعه فرمایید.

همچنین برای راحتی خود می توانید شیرفلکه کیتز را به صورت اینترنتی از فروشگاه های آنلاین خرید نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.