قیمت شیرگازی نگین

قیمت عمده شیرگازی نگین

امروزه مجموعه نگین پیشتاز در تولید بوده و به منظور تامین نیازهای مردمی که آنها را شناسایی و درک کرده و همچنین با هدف برآورده کردن خواسته هایشان توانسته برترین شیرآلات را به صورت متنوع و با کیفیت بالا راهی بازار فروش نماید، این مجموعه تا به امروز عالی عمل کرده و موفق به کسب رضایت حداکثری مشتریهای خود شده است.

شیرگازی نگین دارای یک دسته با روکش پلاستیکی قرمز رنگ می باشد، روکش دسته از مواد با کیفیت تشکیل شده تا در برابر حرارت مقاوم باشد، قرمز رنگ بودن این دسته نشان از این موضوع دارد که در لوله کشی های گاز مورد استفاده قرار می گیرد.

شیرگازی نگین دارای یک توپی می باشد که در درون بدنه خود جای داده است، این توپی با حرکت اهرم که روی بدنه قرار گرفته، جریان را قطع و وصل می کند، شیرگازی در سایزهای 1 اینچ، 4/1 اینچ، 2/1 اینچ، 4/3 اینچ تولید می گردد.

انواع شیر گازی نگین

  • شیرگازی دسته اهرمی: دارای یک دسته اهرمی است که اگر موازی شیر قرار بگیرد باز است و اگر عمود بر شیرقرار بگیرد بسته است.
  • شیرگازی دسته خروسکی: مشابه به دسته کلید بوده که در صنایع غذایی، دارویی، کشاورزی کاربرد دارد و قابلیت تحمل فشار و دمای زیاد را دارد.
  • شیرگازی قفل شونده: برای قطع و وصل جریان سیال به کار می رود.

شیرگازی نگین که جک ولو یا توپی نیز گفته می شود از آلیاژ برنج تولید شده است، از آنجایی که این متریال می تواند در برابر ضربه و چکش خوری مقاوم باشد و در برابر پوسیدگی و خوردگی مستحکم باشد و همچنین دماهای مختلف را متحمل شود از مرغوبترین مواد تولیدی در شیرآلات محسوب می شود، همچنین شیرگازی نسبت به سایر شیرآلات دوام طولانی داشته و به آسانی نصب می گردد.

شیرگازی نگین جزء اساسی ترین اجزای خطوط لوله نفت و گاز و آب و کلیه خطوط لوله کشی می باشد، اما به دلیل اینکه بیشترین استفاده از ان برای لوله کشی گاز می باشد به آن شیر گازی می گویند.

دسترسی به قیمت محصولات نگین با طراحی سایت توسط مدیران این مجموعه به آسانی میسر شده است که با مراجعه به ان می توانید قیمتها را مشاهده نمایید و در صورت نیاز به راهنماییهای بیشتر با شماره های ثبت شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

قیمت شیرگازی نگین
قیمت شیرگازی نگین
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.