قیمت شیر فلکه برنجی 2 اینچ لیست قیمت شیر فلکه برنجی 2 اینچ

قیمت شیر فلکه برنجی 2 اینچ

شیر فلکه برنجی 2 اینچ در لوله کشی و مکان های مختلف بسیار پر کاربرد می باشد ، این شیر با توجه به نوع سایزی که دارد مورد استفاده زیادی قرار می گیرد .

قیمت شیر فلکه برنجی 2 اینچ در مکان هایی کاربرد دارد که بخواهند جریان سیالات را با طور کامل باز و یا به طور کامل قطع کنند .

قیمت شیر فلکه برنجی 2 اینچ به ندرت دچار افت فشار می شود و این یکی از خصوصیات این شیر می باشد ، به خاطر داشتن این ویژگی شیر فلکه برنجی 2 اینچ در لوله های طویل مورد استفاده قرار می گیرد .

در شیر فلکه برنجی 2 اینچ هنگامی که کشو یا بند آور به سمت بالا هدایت شود از مسیر جریان خارج می شود و هیچ مقاومتی از خود نشان نمی دهد و هنگامی که کشو یا بند آور به پایین ترین حد خود می رسد  به علت تغییر مسیر و تصادم با کشو تلاطم و افت فشار ایجاد می کند .

قیمت شیر فلکه برنجی 2 اینج از جنس برنج فورج پذیر تولید می شود ، یکی از ویژگی های این شیر که به صورت فورجینگ می باشد استحکام بالای شیر فلکه برنجی 2 اینچ در برابر فشار می باشد . شیر فلکه برنجی 2 اینج در روش فورجینگ به گونه ای تولید می شود که فاصله مولکولی بین ذرات کم شده و در نتیجه مقاومت شیر در آزمایشات انهدام بالا می رود ، و به طور کالی شیر فلکه برنجی 2 اینچ در مقابل فشار باری بسیار بالا استقامت خوبی از خود نشان می دهد .

قیمت شیر فلکه برنجی 2 اینچ

مکان های مورد استفاده قیمت شیر فلکه برنجی 2 اینچ .

صنایع تاسیسات آب

. شبکه های آب رسانی

. سیستم های آب بیاری

. شبکه های گازوئیل

. شبکه های نفت

. شبکه های روغن

. صنایع تانکر سازی

. پنوماتیک و هیدرولیک

. صنایع ساختمان

. مواد شیمیایی

قیمت شیر فلکه برنجی 2 اینچ طبق استاتدارد های ملی به شماره 3664 طراحی و تولید می شود و فرم اصلی دنده های این شیر مطابق با استاتدارد EN ISO 228 می باشد .

تمام شیر های مورد استفاده در لوله کشی به وسیله پیچ و یا به وسیله جوشکاری به هم نصب می گردند ولی شیر فلکه برنجی 2 اینچ به صورت فلنج پیچ و مهره به لوله متصل و نصب می گردد . و برای ممانعت از نشتی احتمالی بر روی لوله ، اب بندی انجام داده می شود .

قیمت شیر فلکه برنجی 2 اینچ می تواند در دماهای مختلف مقاومت خوبی از خود نشان دهد ، و دما را از 10- تا 170 درجه سانتی گراد  تحمل نماید . و هم چنین می تواند در مقابل فشار کاری تا 20 بار ، استقامت بالایی از خود نشان دهد .

قیمت شیر فلکه برنجی 2 اینچ با توجه به نوع جنس از کیفیت بالییا برخورد دار است اما با توجه به این که قیمت تمام شده در شرکت های مختلف متفاوت است با قیمت های متفقاوت به فروش می رسد که می توانید با پرس و جو و تحقیقات بهترین برند تولیدی شیر فلکه برنجی 2 اینچ را انتخاب و خرید داری نملیید .

قیمت شیر فلکه برنجی 2 اینچ طراحی ساده ای دارد و در نوع کارکرد پیچیدگی خاصی ندارد به همین خاطر با قیمت مناسب در اختیار مشتریان محترم قرار داده می شود .

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.