قیمت شیر گازی آب

شیر گازی آب

از کاربردترین شیرآلات در مصارف خانگی و صنعتی شیرگازی آب می باشد، این شیر برای عبور سیالات مختلف اعم از آب و گاز کاربرد دارد و جریان سیالات را قطع و وصل و همچنین کنترل می نماید.

ممکن است بپرسید چرا به آن شیر گازی می گویند؟ جواب این سوال واضح است! به دلیل اینکه بیشترین کاربرد را در لوله کشی گاز دارد با نام شیرگازی در میان عموم شناخته می شود.

این محصول به دلیل اینکه به سریع جریان سیال را قطع و وصل می کند محبوبیت خاصی برای استفاده پیدا کرده است، سرعت این شیر برای قطع و وصل به حدی بالا است که به آن شیر on 0ff نیز می گویند که به معنای روشن، خاموش و یا می توان گفت به معنای  کامل باز بودن شیر و یا کامل بسته بودن شیر می باشد.

از نحوه عملکرد شیرگازی آب به گونه ای است که با یک عدد توپی که درونش دارد در مسیر سیال قرار می گیرد و راه عبور آن را می بندد و زمانی که کنار می رود سیال جریان پیدا می کند.

از مزیت های این محصول می توان به سهولت در استفاده و دوام بالایش اشاره نمود به طوری که پس از گذراندن دوره های متعدد و بعد از کلی باز و بسته شدن هیچ گونه خرابی به وجود نمی آورد ومانند روز اول عملکرد  فوق العاده ای از خود نشان می دهد.

قیمت شیر گازی آب
قیمت شیر گازی آب

مصارف مختلف شیر گازی آب

تاسیسات شهری، تاسیسات ساختمان، تجهیزات گرمایشی، سیستم های آبیاری، خطوط انتقال آب کشاورزی، خطوط انتقال گاز.

شیرگازی آب از آلیاژ برنج تولید می شود که بهترین متریال حال حاضر برای تولید شیرآلات می باشد.

خواص برنج

مقاومت در برابر گرما و سرما

مقاومت در برابر چکش خوری و ضربه

خاصیت ضد میکروبی که به سلامت آب بسیار کمک می کند.

مقاومت در برابر پوسیدگی، خوردگی و زنگ زدگی

بر روی بدنه شیرگازی آب یک عدد دسته اهرمی قرار گرفته که از جنس آهن و با روکش پلاستیکی مرغوب می باشد و به صورت 90 درجه باز و بسته می شود.

قیمت شیرگازی آب

این محصول پرکاربرد توسط شرکت های داخلی با تعداد بالا تولید می شود که می توانید با تحقیقات و با کمک گوگل بهترین برند را برای خرید انتخاب نمایید.

قیمت شیرگازی آب با توجه به کیفیت و برند تولید و نوسانات ارز متغیر و متفاوت می باشد اما با این حال از شایسته ترین قیمت برخورد دار است.

سپاس از همراهی شما عزیزان.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.