قیمت عمده نوار تفلون قیمت نوار تفلون

قیمت عمده نوار تفلون

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری و ارتقای دانش فنی شرکت های مختلفی شروع به تولید نوار تفلون نموده اند که هر کدام از ویژگی و کیفیت متفاوتی برخورد دار هستند .

قیمت عمده نوار تفلون با توجه به رنگ و سایز متفاوت می باشد اما شما با تحقیق و پرس و جو برندی را انتخاب نمایید که از برترین برند های موجود در بازار باشد .

نوار تفلون در رنگ های مختلفی تولید می شود که عبارت هستند  از ، نوار تفلون زرد ، نوار تفلون صورتی ، نوار تفلون خاکستری ، نوار تفلون بنفش ، نوار تفلون سبز ، نوار تفلون قرمز ، نوار تفلون قهوه ای ، نوار تغفلون صورتی .

قیمت عمده نوار تفلون با توجه به رنگ و متراژ متغیر می باشد .

نوار تفلون در آب بندی اتصالات مورد استفاده قرار می گیرد ، که با آب بندی در اتصالات لوله نشتی ایجاد نشود و هم چنین اتصال به صورت محکم تری صورت گیرد

قیمت عمده نوار تفلون .

قیمت عمده نوار تفلون با توجه به نوع ساخت :

نوار تفلون از موادی سفید رنگ که پودری می باشد تشکیل شده است که پلی تترافلوئوراتیلن نام دارد و در ضخامت 70 تا 100 میکرون و پهنای 12 میلی متر و متراژی به اندازه 5 تا 10 متر طراحی و تولید می باشد .

هنگالم استفاده از نوار تفلون دقت فرمایید که نوار تفلون را به خوبی دور تا دور لوله پیچ دهید و سپس آن را محکم ببندید ، اگر بعد از بستن اتصال متوجه شدید که هنوز نشتی وجود دارد باید دوباره آن را باز کنید و نوار تفلون را به طور صحیح و با دقت ببندید  چون احتمالا نوار تفلون هنگام بستن اتصال جمع شده است .

مزایای نوار تفلون با توجه به قیمت عمده نوار تفلون :

. نوار تفلون در دمای 190- تا 370+ درجه سانتی گراد مقاوم می باشد .

. نوار تفلون حالت چسبندگی ندارد و در برابرجذب آب استقامت دارد .

نوار تفلون در برابر اسیدها و بازها مستحکم می باشد .

. نوار تفلون غیر قابل حلال در حلال های متداول می باشد .

. نوار تفلون غیر قابل اشتعال بوده و عایق حرارتی بسیار مناسبی محسوب می شود .

نوار تفلون  چون نرم و انعطاف پذیر است در صورت کش آمدن تکه تکه نمی شود.

نوار تفلون در متراژ های مختلف متناسب با نیاز مشتری طراحی و تولید می شود .

. نوار تفلون ضریب اصطکاک نا چیزی دارد و در برابر سایش و خوردگی پایداراست .

عملکرد نوار تفلون با توجه به قیمت عمده نوار تفلون :

در اتصالات رزوه ای و دنده ای استفاده از نوار تفلون جزء ضروریات این نوع اتصال محسوب می شود ، در این اتصالات پس از بستن ،  فضاهای  خالی بسیاری ایجاد می شود که باید با استفاده از نوار تفلون این خلا ها را پر کرده تا نشتی صورت نگیرد .

 نوار تفلون در اتصالات گازی برای آب بندی حتما باید به کار برده شود ، چون می دانیم که وجود نشتی در اتصالات گازی خطرات و خسارات جبران ناپذیری را به همراه دارد .

 موارد استفاده از نوار تفلون با توجه به قیمت عمده نوار تفلون :

نوار تفلون به عنوان درزگیر قابل استفاده می باشد ،  در سیستم های گرمایشی و سرمایشی به کار برده می شود ، در موتور خانه ها قابل استفاده می باشد ، در لوله کشی آب کارایی دارد ، در لوله کشی گاز مورد استفاده قرار می گیرد ، نوار تفلون در مخازن و پمپ ها به کار برده می شود  ، نوار تفلون در اتصالات گالوانیزه لی و فلزی و پلمیری کارایی دارد .

اما برای اتصالات PVC نباید از نوار تفلون استفاده کنیم و با استفاده از چسب پی وی سی آب بندی را انجام دهیم .

با توجه به توضیحات ارائه شده به این نتیجه می رسیم که قیمت عمده نوار تفلون با توجه به کیفیت و کارایی واز همه مهم تر با توجه به تغییرات روزانه قیمت ارز متفاوت می باشد ، پس شما می توانید با مشاوره گرفتن از افراد با تجربه در این زمینه بهترین نوع نوار تفلون را با قیمت مناسب خرید داری نمایید .

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.