قیمت فلنچ ساخت ایران

اتصالات و تاسیسات ساختمانی از مهم ترین تجهیزاتی هستند که باید همیشه از بهترین و شناخته شده ترین برند ها تهیه و خریداری شوند . فلنج شرکت ساخت ایران یکی از پر فروش ترین محصولات این برند است که تا کنون با پیشرفت فناوری مدرن و به روز توانسته است این محصول خاص را تولید و در سایزها و کلاس های متنوع به بازار عرضه کند . فلنج نوعی از اتصالات هستند که برای متصل کردن دو قطعه در لوله کشی و شیر الات به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرند که از نوع آلیاژ آهن , چدن , کربن استیل , مس و آلومینیوم ساخته می شود . فلنج ساخت ایران بر عکس شکل ظاهری خود , اتصال مکانیکی بسیار ساده ای است که تنها با استفاده از پیچ و مهره و بدون نیاز به هیچ گونه از عملیات های جوشکاری به متصل کردن قطعات به یکدیگر می پردازد و این از جمله مزایای محصولات این برند است که این نوع از اتصال را نسبت به اتصالات مکانیکی دیگر برتر دانسته است . فلنج ها وابسته به میزان فشار و دما طراحی و ساخته می شوند.

خرید فلنچ ساخت ایران

شرکت ساخت ایران تولید فلنج ها را بر اساس نوع طراحی ان ها به 6 نوع تقسیم و تولید کرده است که با توجه به کاربرد ان ها به شرح زیر می باشد :

  • فلنج کور که فشار بسیار بالایی را تحمل می کند و در بستن لوله و تست فشار جریان کاربرد دارند .
  • فلنج لپ جوینت که فشار پایین را تنها تحمل می کند و در سیستم هایی که به تناوب باز و بسته می شوند کاربرد دارد .
  • فلنج اسلیپ آن که فشار پایینی را تحمل می کند و برای انواع اتصالات کاربرد دارد و هزینه نصب این فلنج بسیار پایین و ساده است .
  • فلنج ساکت جوشی نیز فشار بالایی را تحمل می کند و در حفره های صاف برای جریان بهتر سیال مختلف به کار برده می شود .
  • فلنج رزوه ای فشار پایین را تحمل می کند که تنها فلنجی است که بدون عملیات جوشکاری اتصال صورت می گیرد و بسیار کاربردی است .
  • فلنج گلودار جوشی نیز فشار بالایی را متحمل می شود و در دستگاه هایی که فشار و دمای بسیار بالایی دارند قابل استفاده است .

خرید فلنچ ساخت ایران

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *