قیمت نوار تفلون خمیری سیتکو لیست قیمت نوار تفلون خمیری سیتکو

قیمت نوار تفلون خمیری سیتکو

نوار تفلون خمیری در لوله کشی بسیار کاربرد دارد چرا که به مانند کرم می باشد و در مابین اتصالات رزوه ای به راحتی قرار می گیرد و می تواند فضاهای خالی را پر نماید ، و آب بندی مناسبی را انجام دهد .

نوار تفون خمیری در برند های مختلفی تولید می شود که ما در این مقاله به توضیحاتی در مورد نوار تفلون خمیری سیتکو می پردازیم .

یکی از بهترین محصولات در بازار ،  نوار تفلون خمیری سیتکو می باشد ، نوار تفلون خمیری سیتکو دارای خاصیت فیزیکی و شیمیایی می باشد که با رنگ های مختلفی تولید می شود .

انواع قیمت نوار تفلون خمیری سیتکو :

. نوار تفلون خمیری سیتکو قرمز

.  نوار تفلون خمیری سیتکو  قهوه ای

.  نوار تفلون خمیری سیتکو  سبز

. نوار تفلون خمیری سیتکو صورتی

. نوار تفلون خمیری سیتکو خاکستری

.  نوار تفلون خمیری سیتکو زرد

. نوار تفلون خمیری سیتکو سفید

تولید نوار تفلون قرمز و قهوه ای خمیری : برای تسهیل در اتصالات لوله به کار برده می شود و نقشی در عایق بندی ندارد .

 تولید نوار تفلون خمیری سبز : برای خطوط اکسیژن و لوله هایی که در جریان مسیرسیال گاز قرار می گیرند به کار برده می شود .

تولید نوار تفلون خمیری صورتی : به علت بالا بردن ایمنی و امنیت ، در اتصالات هیدرو کربنی کاربرد دارد ، ولی از نظر طراحی ابعاد به مانند نوار تفلون خمیری زرد تولید می شود .

قیمت نوار تفلون خمیری سیتکو

تولید نوار تفلون خمیری خاکستری : در لوله معبر مواد که دارای ویژگی خوردگی می باشد به کار برده می شود .

تولید نوار تفلون خمیری زرد : برای لوله هایی با ابعاد 2/1 تا 2 اینچ کارایی دارد .

تولید نوار تفلون خمیری سفید : برای لوله هایی با ابعاد 8/3 اینچ به کار برده می شود .

ویژگی های قیمت نوار تفلون خمیری سیتکو :

دارای خاصیت ضد چسبندگی می باشد ، غیر قابل اشتعال می باشد ، در برابر خوردگی از مقاومت بالایی بر خورد دار است ، دارای ضریب اصطکاک پایینی می باشد ، دارای عمر طولانی می باشد ، خاصیت شیمیایی مقاومی دارد و در برابر اسیدها و بازها استحکام بالایی دارد ، در برابر کشیدگی و ساییدگی و خوردگی مقاوم می باشد ،  دارای اصطکاک بالایی می باشد و از ویژگی غیر سمی بهره می برد .

مشخصات قیمت نوار تفلون خمیری سیتکو :

نوار تفلون خمیری سیتکو دارای پهنای 12 میلی متر بوده است و از ضخامت 75% میلی متر برخورد دار است ، و هم چنین طول نوار تفلون خمیری سیتکو 10 متر می باشد .

قیمت نوار تفلون خمیری سیتکو در چه قسمت هایی کاربرد دارد ؟

نوار تفلون خمیری سیتکو برای آب بندی جاهای مختلفی از اتصالات لوله ای  به کار برده می شود که در ادامه مطلب به آن ها اشاره می نماییم :

مخازن ، صنایع غذایی ، سیستم های گرمایشی ، هواپیکما ، لوله کشی ساختمان و تاسیسات ، صنایع پزشکی و دارویی ، کانمپوزیت ، بسته بندی ، ترموپلاستیک ، در مسیر های آب ، گاز ، روغن ف هوا ، نفت و … به کار برده می شود .

قیمت نوار تفلون خمیری سیتکو یه آسانی بر روی اتصالات نصب می گردد و اگر بخواهیم آن را دوباره باز نماییم به راحتی این کار انجام می گیرد .

قیمت نوار تفلون خیری سیتکو بر روی اتصالات رزوه ای پایین از 2 اینچ نیز به راحتی نصب می گردد و ایمنی کامل را ایجاد می نماید .

قیمت نوار تفلون خمیری سیتکو با توجه به کیفیت بالا و داشتن نشان استاندارد ، از قیمت بسیار مناسبی برخورد دار است که می توانید از نمایندگی های شهر خود این محصول را به راحتی تهیه نمایید .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.