لرزه گیر لاستیکی فاراب

لرزه­ گیر لاستیکی

شرکت فاراب شرکتی ایرانی است، که با بهره گیری از کادر فنی مجرب تأسیس و اقدام به تولید انواع شیرآلات نموده است. این شرکت با در اختیار داشتن کادر فنی و بهره گیری از دانش روز و استفاده از تکنولوژی مدرن، همواره سعی در تولید محصولات متنوع، با کیفیت و با دوام داشته است تا همزمان با توسعه و آبادانی کشور، سهم بیشتری در پوشش نیاز بازار های داخلی و خارجی داشته باشد. لرزه­گیر لاستیکی در مارک های متنوعی راهی بازار می شود. یکی از مارک های معروف این لرزه­گیر ها، لرزه­گیر لاستیکی فاراب می باشد.

یکی از بهترین روش های جلوگیری از انتقال لرزش و صدای به وجود آمده در خطوط لوله، استفاده از لرزه گیر لاستیکی فاراب می باشد. تجهیزات دینامیکی موجود در خطوط لوله از جمله پمپ، کمپرسور، فن و توربین به علت حرکت داخلی، لرزش هایی را به خطوط لوله اعمال می کنند که این لرزش ها باعث ایجاد صدا و استهلاک زودرس سیستم و همچنین باعث ایجاد نشتی در محل اتصالات رزوه ای و فلنجدار می شود. برای مهار لرزش و ارتعاش ادوات داخل پروژه می بایست از لرزه گیرهای لاستیکی استفاده کرد. لرزه گیرهای لاستیکی فاراب با توانایی مهار لرزش و ارتعاش سیستم در دو جهت عمودی و افقی کمک شایانی به بالا بردن طول عمر سیستم پایپینگ می کند.

خرید لرزه گیر فاراب

لرزه­گیر لاستیکی شرکت فاراب، قابل استفاده در محیط های بسیار خورنده می باشد، همین امر باعث شده تا نسبت به سایر لرزه­گیر های لاستیکی مشابه، کارکرد بهتری در این محیط ها داشته باشد. از دیگر ویژگی های لرزه­گیرهای لاستیکی شرکت فاراب میتوان به جلوگیری از هدایت الکتریکی اشاره کرد. همچنین این نوع لرزه گیرها، فوق سبک بودن وزن آن­هاست که با حفظ کیفیت محصول بار کمتری را به سیستم و خط لوله تحمیل می نماید. لرزه گیرهای لاستیکی فاراب، از نوع مهاردار می باشند. مهار مقاومت لرزه گیر را افزایش داده و از کشیده شدن آن و انتقال نیرو به خط لوله جلوگیری می کند. لازم به ذکر است لرزه گیرهای لاستیکی فاراب از سایز 1 اینچ (25mm) تا 12 اینچ (300mm) بصورت فلنج یکپارچه تولید می گردند.

از فواید استفاده از لرزه­گیر لاستیکی در خطوط لوله می توان به جذب ارتعاش سیستم و جلوگیری از تنش، کاهش آلودگی صوتی ناشی از ارتعاش سیستم، مقاوم در برابر تغییرات فشاری، جذب تغییرات طولی ناشی از تغییرات دمایی سیستم و عمر طولانی آن ها اشاره نمود.

لرزه­گیر لاستیکی فاراب جهت مصرف در کلیه صنایع سبک و سنگین اعم از صنایع دریایی، شیمیایی، نفتی، فولادی و صنعت آب و فاضلاب می باشد.

کنترل کیفیت لرزه گیرهای لاستیکی شرکت فاراب، در سه مرحله کنترل مواد اولیه، کنترل عملیات تولید و فرآیند و کنترل نهایی و تست محصول انجام می پذیرد.

شرکت فاراب، با داشتن سال ها تجربه در زمینه فروش انواع شیرآلات، فروش لرزه­گیرهای لاستیکی را نیز با بهترین قیمت برای مشتریان خود بر عهده دارد.

خرید شیرآلات فاراب

 

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *