لوله نیوپایپ اصفهان

داشتن امکانات ساختمانی مطمئن از جمله موارد بسیار مهم است . لوله واتصالات برند نیوپایپ اصفهان از جمله بهترین محصولاتی است که دربین امکانات ساختمانی بسیار کاربرد دارد . لوله نیوپایپ اصفهان دارای استاندارد ISO 9001 از DQS آلمان می باشد و این شرکت گواهی نامه IQNET ازشبکه جهانی کیفیت را دریافت کرده است و طبق تاییدیه اخذ شده از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران با استاندارد DVGW-W542 مطابقت می کند و براساس  استاندارد ASTM F-1281 تولید می شود . لوله نیوپایپ اصفهان ( PEX AL PEX ) با ساختار پلیمری و خواص فیزیکی و مکانیکی خود در مصارف گوناگون وحداکثر در دمای ۹۰درجه سلسیوس مورد استفاده قرار می گیرد.  یکی از مهم ترین ویژگی های این محصول ۵لایه بودن آن است که با استفاده از اخرین فناوری روز و تلفیق فلز وپلیمر ؛

خرید لوله 5 لایه اصفهان

 

علاوه بر بهره گیری توامان از مزایای لوله های فلزی وپلیمری خط قرمزی بر معایب این لوله ها و مشکلات ناشی از کارکرد نامطلوب آنها کشیده شده است . پلیمر به کار رفته در این لوله از نوع پلی اتیلن شبکه ای (بهترین نوع پلی اتلین ) می باشد و تنها تفاوت آن با انواع پلی اتیلن های  موجود در بازار ، در ساختار مولکولی شبکه ای آن است . زیرا این ساختار مزیت استحکام و پایداری را برای لوله نیوپایپ اصفهان  به همراه دارد . به این علت که ساختارهای دیگر خطی و شاخه ای است که همین امر باعث می شود تا  سایر پلی اتیلن ها به روی طعم و بوی آب آشامیدنی تاثیر بگذارد . از لوله نیوپایپ اصفهان برای انتقال آب سرد و گرم استفاده می شود .

این نوع محصول به علت مقاومت این لوله ها در برابر فشار وترک خوردگی در صنایع پزشکی و بهداشتی، صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، کشتی سازی ، ماشین سازی و در سیستم های حرارتی و برودتی ، در فن کوئل ،سردخانه ، سیستم های مولد سرما  ونیز سیستم های نوین سرمایش از کف و…. مورد استفاده قرار می گیرد . لوله نیوپایپ اصفهان به دلیل تحمل فشار در بلند مدت در دمای ۹۰درجه سلسیوس در سیستم های رادیاتور و به دلیل ضریب انتقال مناسب در سیستم های گرمایش از کف استفاده می شود.

قیمت لوله 5 لایه اصفهان

[تعداد: 4    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *